Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Jako, że jestem singlem z własnym mieszkaniem totalnie dla beki na portalu ogłoszeniowym napisałem ogłoszenie matrymonialne.
Że 26 latek szuka przygodnego seksu u siebie w mieszkaniu.
80% zgłaszających się to baby po 40 z 20-30 kg nadwagą.
Zgłosiło się z 30 osób.
Zaliczyłem dwie które miały 31 i 36 lat.
Ale też nie grzeszyły urodą.

No i teraz napisała do mnie dziewczyna 23 lata, że co bym powiedział żebym był modelem na seks kamerkach.
Ja udostępniam lokal do streamów a w zamian za to podczas transmisji rucham ile chce i jak chce.
Mówiła, że jak się wstydzę to mogę występować w kominiarce.
No i że bierze antykoncepcję i preferowała by seks bez gumy bo wtedy więcej widzów.

No i strasznie mnie to kusi i nie wiem co robić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619c89c51e9981000a5814ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GhostTrick: ale to jest w ogóle nie związane z tym co ja napisałem, więc nie wiem po co ten wywód.
W skrócie typek pisał że seks working to spoko sprawa bo lepiej być dymanym przez facetów za większe pieniądze niż przez janusza.

Więc mu odpisałem, czy tak samo by myślał jakby jego matka była seksworkerką i jakiś oblech by się jej spuszczał do ryja albo pluł na dupę. A Pani
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spotkajcie się na mieście, pilnuj czy nie dodaje ci niczego do napoju. Zwabi cię cipskiem, nafaszeruje benzodiazepinami, urwie ci się film i zadzwoni po swoich goryli, którzy wyniosą ci wszystko z mieszkania, jak ty będziesz się ślinił na podłodze.
  • Odpowiedz
BezwzględnaKrowa: @KinkyFish:
Tak bo myślałem, że te wszystkie ogłoszenia na tym portalu to jakieś jaja.
Samotny Pan szuka 2 studentek do mieszkania za miłe chwilę itp. Kto na to poleci.

Więc wstawiłem swoje zdjęcie bez twarzy jak trzymam sprzęt w ręku i napisałem, że samotny 26 letni zadbany mężczyzna szuka Pań do przygodnego seksu w swoim mieszkaniu.
No i się zgłaszały różne Panie, praktycznie wszystkie
  • Odpowiedz
HałaśliwyBydlak: @quechucha:
Boli cię kolego dupa i tyle.
Mam w miarę sportową sylwetkę, 18 cm w zwodzie, z ryja takie 7/10 i na takie zdjęcie same do mnie pisały.
Zresztą jak randkuje na tinderze, to też nie mam problemu w znalezieniu partnerki do seksu - tylko tam zazwyczaj z takimi trzeba pisać, uwodzić.

A tu przyszły same, wysłały swoje zdjęcia, ja napisałem czy się zgadzam czy nie
  • Odpowiedz
WybranaKrowa: Ja mogę opowiedzieć swoją przygodę jaką miałem z kobietami z seks kamerek.
Jestem fotografem i robię sesję okolicznościowe.
Zadzwoniła do mnie klientka, że chciałaby sesję osobistą no i że możemy się spotkać i dogadać co i jak.
Okej, zawsze mam spotkanie z klientem przed podpisaniem umowy i wzięciem zaliczki.

No i na rozmowie okazało się że pracuje na portalu z seks kamerkami i potrzebuje swoich zdjęć bo ona potem takie zdjęcia sprzedaje za 10$ i się pyta czy bym się tego podjął, bo widziała mnie kiedyś na jakimś weselu i jestem całkiem przystojny więc ona by nie miała oporów pozować przede
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZlotyJakub: jak widzę takie komentarze to utwierdza mnie w przekonaniu że jedyne co stoi facetom na przeszkodzie do zostania tanią dziwką to to, ze nie ma popytu xD


@Kowixx: Na szczęście tobie nic na przeszkodzie nie stoi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SycącyBarman: Kobiety i ich obrońcy - całe życie kłamią, jakie są wspaniałe, ktoś napisze nie, że coś złego, tylko coś, co uznają za hipotetyczny powód do wyśmiewania i już
Nie umiem podążyć logiką tych chorych zwierząt. Więcej kobiet codziennie napierdziela głowami dzieci o ścianę, bo na niepełnosprawne jest wyższy zasiłek, niż z tej historyjki się ludzi zaśmieje, ale ona uwłacza kobietom, a nie to, że są pozbawione elementarnej empatii i człowieczeństwa.
  • Odpowiedz