Wpis z mikrobloga

Miruny, kupiłem sobie 28-letniego singla na 28. urodziny. Wpadnie brat, żona też z chęcią spróbuje. Jak takie cudo się podaje? Specjalne szkło i kamienie do w----y już mam. Jak to potem przechowywać?

https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-17021-Linlithgow-St-Magdalene-1982-28-letni-Mo-Or-Collection-46-0-5l.html

#w----y #w-----y #a-----l #alkoholizm
d.....0 - Miruny, kupiłem sobie 28-letniego singla na 28. urodziny. Wpadnie brat, żon...

źródło: comment_1637626424srvE7SxtsK6zKdyyxxNU14.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dupinka5000: Normalnie do szkła, upewnij się tylko zeby osiągnela temperaturę pokojową tj. jakieś 20 stopni. A to jak podasz to zależy od konsumenta, jeden z lodem, drugi z limonka, a ci co pili w----y 50zl/0,7l z colą.
Jak ktoś Ci powie żebys mu z cola nalał to zamiast marnować Picrel nalej mu jakiegoś red labela czy innego szczocha
  • Odpowiedz
@dupinka5000: Wlać do szkła w temperaturze pokojowej, nie mieszać z niczym i nie chłodzić żadnymi kamieniami ani lodem bo sobie wykastrujesz smak za który zapłaciłeś 2,5k. Jak ktoś nieprzyzwyczajony do picia singli solo i 46% okaże się za mocne to dodać nieco wody.
  • Odpowiedz
@dupinka5000: normalnie polewasz do szkła, zapitka sprajt lub cola jeżeli mocno telepie. Nie ma sensu przechowywać. Przechowaj se butelkę.

P.s.
pół litra braknie na trzech. Dokupic litra soplicy
  • Odpowiedz
@wojciech-wwww: @DamianooTrucker: @jerry_owies: @Wookash071: @Megawonsz_dziewienc: @crespo: @bgjm:

Dzięki za odpowiedzi. Za trolowanko z kolą też dziękuję xD Piłem sporo singli ale głównie w klubach (Vertigo, Wrocław np.) i u znajomych.
To jest pierwszy signle-malt który sobie kupuję, więc nie wiem jak się z nim obejść już po otwarciu, jak będzie czekał na kolejną okazję kilka miesięcy. Po prostu zakręcić i do szafy?

Najsensowniejsza wypowiedź od @crespo chyba mnie najbardziej przekonuje. Temperatura
  • Odpowiedz