Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że naprawdę chciałbym się dowiedzieć do jakiego konfliktu musiało dojść między Stachem, a produkcją że to wszystko zostało załatwione, tak jak zostało. Nie wierzę w większość plotek na temat tego programu, ale ta że Stasiu już kogoś ma została przecież praktycznie potwierdzona przez niego samego (zdjęcie z wakacji). Nie mogę zrozumieć co tam zaszło na planie tym razem, bo przecież wszyscy pamiętamy Piotra z czwartej edycji, który po odesłaniu dwóch tapeciar do domu nagle z kapelusza wyciągnął jakąś kobietę, która w momencie pojawienia się w programie była już w ciąży (sprawdzone info). Tak samo zresztą było wtedy z Karolkiem, który również nagle powiedział, że przeoczył jakiś list. Dlaczego więc tym razem produkcja nie zastosowała takiego myku? Ciekawe czy kiedyś ktoś puści parę z ust na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rolnikszukazony
  • 12
@Pyraresss Najprawdopodobniej było tak jak ktoś pisał, że chciał się wycofać gdy poznał kogoś poza programem albo była narzeczona sobie o nim przypomniała, ale produkcja się nie zgodziła i zagroziła karą za zerwanie umowy. No to się zbuntował, nie chciał grać tak jak Madzia czy ten Piotrek Lego, więc pokazał w programie to co pokazał. Wszedł w rolę mimozy idealnie.
@Dextor_the_Great: @felixa:
Jakby wyciągnął byłą narzeczoną z kapelusza jako „spóźnioną kandydatkę”, to wcześniej czy później by to wyszło, bo nie sądzę, żeby wszyscy z rodziny i znajomych umieli rżnąć glupa przed kamerą.
Co innego „świeża” dziewczyna u Piotra czy Karola, którą prawie nikt jeszcze w rodzinie nie zna.
@Pyraresss: Mi się nie wydaje, że tam był konflikt. Moim zdaniem Stach się zgłosił bo chciał przebierać w laskach, może błysnąć w TV, ale od wizytówki do przyjazdu dziewczyn minęło sporo czasu i albo się jakaś laska odezwała w międzyczasie bo się jej spodobał w TV, albo jakaś była się uaktywniła, ale nie chciała wystąpić w programie. Myślę, że on mógł zrezygnować, bo były już takie przypadki, ale z jakiegoś powodu