Wpis z mikrobloga

Czy na portalu gowork.pl są tylko i wyłącznie negatywne opinie? xD
Serio, jak tak czytam to mam wrażenie, że to są obozy pracy.
Wszędzie ciągle tylko "mobbing, brak szacunku, zastraszanie, wyzysk". No jakoś nie mogę uwierzyć, że wszędzie tak jest xD
Czy jakieś bardziej miarodajne portale z opiniami pracowników istnieją? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pracbaza #gowork #praca
  • 18
  • Odpowiedz
@Nomada29: tak, opinie piszą ludzie #!$%@?, a nie zadowoleni. Dopóki gdzieś pracujesz i ci dobrze to nie wystawiasz laurki. Laurkę wystawiają osoby niezadowolone, po odejściu z pracy. Wszędzie tak jest, dlatego wszędzie przeczytasz, że kołchoz i mobbing. A to z działu do działu może być inna sytuacja.
  • Odpowiedz
@Nomada29: możesz zobaczyć też glassdoor.

Ostatnio czytałem o opinie o firmie, że nie dotrzymują ustalonych warunków, a następnie na rozmowie informuje mnie pani z HR, że oni nie przedstawia żadnych warunków na papierze - no to od razu czerwona lampka się zapaliła.
  • Odpowiedz
@Nomada29: są jeszcze przypadki jak o mojej firmie, kiedy to adresat laurki kazał goworkowi usunąć posta w którym widniało, że jest on #!$%@? i wyzyskiwaczem do kwadratu, co zresztą nie było wielkim przekłamaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nomada29: Nawet jak masz jdg i nikogo nie zatrudniasz, to dostaniesz zła opinie, ze mobbing, januszex itp. Potem za kasę możesz "ulepszyc" wizytowke.
  • Odpowiedz
@Nomada29: Zasada jest prosta. Na gowork nie klasyfikujesz frimy po proporcji pozytywne/negatywne opinie. Mam swój sposób:

Każda firma zaczyna od 100 punktów.

Za każde pół roku działania firma dostaje +1 punkt.
Za każdą negatywną opinię firma dostaje -1 punk, bo każda negatywna opinia to jedna #!$%@? osoba, która musi mieć jakiś powód do napisania
  • Odpowiedz