Wpis z mikrobloga

Hej #wykopjointclub czy ma ktoś z was waporyzator Furna (picrel)? Wydaje się bardzo fajny, ale w necie znajduję nieco konfliktujące opinie. Według komentarzy na Vapefully jest spoko, ale w recenzjach na jakichś blogach piszą że w porównaniu do innych (np. DaVinci IQ2) wypada słabo.

Bardzo podoba mi się jego wygląd + duża bateria + dodatkowa wymienna komora i głównie dlatego chciałbym go kupić. Ale jeśli ma być mało wydajny pod względem waporyzacji to rozważę coś innego. Do tej pory miałem już kilka waporyzatorów i nie byłem zbyt zadowolony, zawsze po jakimś czasie wracałem do palenia. Ale ze względów zdrowotnych oraz oszczędnościowych chciałbym w końcu znaleźć jakiś waporyzator który mi przypasuje.
Jake_921 - Hej #wykopjointclub czy ma ktoś z was waporyzator Furna (picrel)? Wydaje s...

źródło: comment_1637594026iKX2WvhMgeFwaTSQ70ZNfB.jpg

Pobierz
  • 16
@Jake_921: Ja miałem sporo waporyzatorów i wygląda jak podróba DotLeaf, sama koncepcja wyciąganych komór jest beznadziejna, jak szukasz fajnego elektryka to kup Rogue, zmiata z planszy :) Szukasz nowości, czy tak po prostu waporyzatora z górnej półki? ^^
@Dyspenseria: O, nie pomyślałem o Reddicie, zajrzę tam, dzięki. Jakby co odezwę się :)

@Zeequen: Z tego co widzę to DotLeaf jest prostokątny, ten jest podłużny, bardziej taki vape pen. Rogue nawet brałem pod uwagę, ale nie pamiętam dlaczego odrzuciłem go na rzecz tego. Skoro mówisz że zmiata z planszy to jednak wezmę go jeszcze raz pod lupę.

Zależy mi przede wszystkim aby waporyzator był wydajny oraz łatwy w obsłudze.
@Jake_921: tak jak wspomniałem, przerobiłem prawie wszystko, Rogue jest zajebiście ekonomiczny, wyciąga z suszu tyle co Vapcap , jeśli korzystałeś to wiesz jak ciemne ABV z niego można wyjąć, prawie zwęglone. Sesja trwa 3 minuty, nie 8siem żeby to miało sens, jak np w Mighty czy Solo2. @Dyspenseria: Arizer air 2 jest taki sobie, gorszy od Solo 2 nie polecam go :) Godny uwagi też jest Tinymight, ale to trzeba
@Zeequen: Ja z VapCapa nigdy nie korzystałem, zawsze było mi ciężko uwierzyć w to że taki waporyzator "analogowy" może być lepszy od elektronicznego.

Dziękuję ci bardzo, byłem już gotowy go kupować, dobrze że najpierw zapytałem tutaj :) Ostatecznie chyba wezmę tego Rogue + VapCap z ciekawości.
@Dyspenseria: tak, miażdży te fenixy i starry, pod kątem ergonomii i wykorzystania / szybkości ekstrakcji z suszu. Fajny sprzęcik dla początkujących i średniozaawansowanych. Polecam, ale są lepsze. Jak ze wszystkim aptetyt rośnie w miarę jedzenia.
@Jake_921: Rogue to mega kozak w swojej klasie, moim zdaniem zagina Mighty, może nie smakiem, bo tam to niemiaszki nie wiem co wsadziły że kwiatki z tego tak smakują, ale szybkością ekstrakcji i jej mocą,
z vapcapa podpiętego do bonga


@Zeequen: Cooo, to takie Megazordy można tworzyć z nim? O tym też nie wiedziałem, to jeszcze lepiej :D Zabieram za czytanie o nim. Jeszcze raz dzięki!