Wpis z mikrobloga

Co za wysyp #!$%@? w komentarzach! Nie dość, że Orlen jest częściowo państwowy co znaczy, że zarząd teraz jest pisowski, a po wyborach może platformerski lub inny, ale zawsze NASZ POLSKI. To jeszcze będąc mało znanym sportowcem (przynajmniej dla mnie) wątpię, żeby można sobie wybierać sponsora. Jak ktoś chce dać, to się ZAWSZE bierze.
  • Odpowiedz
fajne hobby za ktore my placimy


@pendzoncy_jez: też mi się wydaje, że Orlen jako firma paliwowa powinien sponsorować gimnastyke albo pływanie synchroniczne zamiast motorsportu. Jak oni chcą takim marketingiem dotrzeć do kierowców w Europie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
też mi się wydaje, że Orlen jako firma paliwowa powinien sponsorować gimnastyke albo pływanie synchroniczne zamiast motorsportu.


@ZbyszekChaosu: mam #!$%@?. mam miec tania benzyne na stacji a nie promocje na swiecie. po co sie promowac na swiecie jak sie jest siecia stacji benzynowych w tym #!$%@? :)))
moze sie myle, wyjasnij mi to :)
  • Odpowiedz
po co sie promowac na swiecie jak sie jest siecia stacji benzynowych w tym #!$%@? :)))

moze sie myle, wyjasnij mi to :)


@pendzoncy_jez: już wyjaśniam. Orlen ma jeszcze sieć stacji benzynowych w Niemczech i Czechach trochę mniej na Litwie i Słowacji oraz rafinerie na Litwie i w Czechach. Tam rajdy sa dość popularne, szczegolne u Czechów, to prawie sport narodowy. Tak jak my wybieramy w tv show modelki czy śpiewaków
  • Odpowiedz