Wpis z mikrobloga

  • 458
Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Wysłałem z 10 civikow, oni są pierwsi. Może i ostatni. Na produkcję. Kilka plusikow na odwagę. Pierwszy krok postawiony. Kołchoz, ale to nie moje ostatnie słowo
#pracbaza #przegryw
  • 42
  • Odpowiedz
@12lat25cm: Tak, dlatego na produkcje się idzie tylko po to żeby trochę zarobić przez te 3 miesiące próbnej umowy jakieś tam szekle #!$%@? ale lepsze to nic i w tym czasie szuka się lepszej roboty i tak się żyje
  • Odpowiedz
@Mescuda: i gites, ja kiedyś pracowałem stety niestety w fabryce prawie 3 lata (zasiedziałem się ale miasto #!$%@? więc lepszej opcji nie było wtedy) to byli ludzie którzy w tej fabryce #!$%@? po 16 lat i każdego dnia na palarni #!$%@? jak to #!$%@? i wgl i tak pewnie do dzisiaj w palarni #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@Mescuda: zrób prawko i kup jakiegoś rzęcha żeby jeździło w przód i na boki co najwyżej i wtedy od razu więcej ofert będziesz mógł wyławiać w odległości ~30km od miejsca zamieszkania. Może potem trafisz na coś ciekawszego/lepszego. Trzymam kciuki, powodzenia!
  • Odpowiedz
@Mescuda jaka by nie była to i tak się cieszę, że w końcu staniesz się bardziej aktywny. Nikt nie powiedział, że nie można szukać dalej podczas pracy u janusza. Powodzenia na rozmowie, brat
  • Odpowiedz
@Mescuda: A znasz sie coś na budowlance?

Mogę Ci załatwić robotę. Pojezdzisz teochę po Polsce. Nocleg zagwarantowany. Przyszly rok bedzię trochę wyjazdow zagranicznych.

Pozwiedzasz a hajs bedzie lepszy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
byli ludzie którzy w tej fabryce #!$%@? po 16 lat i każdego dnia na palarni #!$%@? jak to #!$%@? i wgl i tak pewnie do dzisiaj w palarni #!$%@?ą


@SumTZO: Bo nie mają ambicji/umiejętności żeby gdzieś indziej pójść do roboty. Takie typowe robole, niewolnicy
  • Odpowiedz