Wpis z mikrobloga

  • 0
@turok2016: Leki biorę od 2 lat i mimo zwiększenia dawki pomagają na krótki okres, terapie planuje podjąć w końcu w tym tygodniu. Najgorsze, ze chciałabym iść do pracy, bo od lipca siedzę na du…. i nie wiem jak się zabrać za to, bo gdzie się niby będę nadawać jak się czuje jak kupa:__;;;
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@micaro97: o #!$%@?. Doszedłem do połowy i powiem tak gdybym to robił 4 lata temu zaznaczył bym wszystko na max. Teraz do mnie dotarło jaki miałem problem. Na szczęście z tego wyszedłem e tym momencie ale kiedyś #!$%@? dobrze że udało mi się walczyć z tym
  • Odpowiedz
@micaro97 Jezu przykro mi (). Mi dokuczano, szkoła była w mieście w którym mieszkałem, po jej ukończeniu praca, teraz studia. Już nie mrugam, nie kręcę głową, czasem łamie mi się głos kiedy to rozmawiam z dziewczynami ale to względnie normalne ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Kodzirasek: Ja tez jestem ładna, ale na siłownie nie pójdę, bo nienawidzę jak się chłopy patrzą i się wstydzę… w ogóle mało co wychodzę z domu:(
Faktycznie rekord pobiles….
  • Odpowiedz
  • 2
@Kodzirasek: ehhh po lekach mi to trochę przeszło (nie dokonca, ale mniej to przeżywam) ale za czasów szkolnych pamietam jak były jakieś przemówienia, apele to ciemno mi się przed oczami robiło ze stresu i myślałam, ze umrę na tej scenie…
  • Odpowiedz