Wpis z mikrobloga

Jak reagujecie na kobiety karmiące w miejscu publicznym, które nie przykrywają się żadną chustą, tylko mają pierś na wierzchu.
  • 51
  • Odpowiedz
@Deykun ale ja tego nie porównuje do normalnej rzeczy jaką jest sikanie. Po prostu mówię że to normalne, że mnie nie boli, nie widzę żadnego problemu, a rozwijając - kiedy kobieta karmi piersią to dziecko przykrywa większość przedstawienia i trzeba być naprawdę wścibskim gapiem żeby zobaczyć tam coś więcej niż to co pokazuje co druga kobieta latem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanMaglev: szybko wchodzę na wykop żeby wyrazić swoje oburzenie, a potem rzucam w nie fekaliami krzycząc coś o paruweczkach i najnowsze kazania Bąkiewicza.
  • Odpowiedz
Masz 10 lat, że widok kawałka piersi Cie podnieca / obrzydza?


@ATAT-2: dokladnie, mnie podnieca tylko jak widac kawalek cipy, na cycka nie reaguje bo jestem dorosly
  • Odpowiedz
@PanMaglev:


Rozmawiałem kiedyś z koleżankami na ten temat i kobiety podświadomie lubią wywalić cyca, podobnie jak wolą iść do faceta ginekologa, a przed wyjściem się stroją jak nie wiem co.

No nie no, przesadziłeś, do facetów ginekologów się chodzi, bo to dobrzy specjaliści i są delikatniejsi od kobiet. Byłam dwa razy u kobiety ginekologa - jedna doprowadziła mnie do płaczu, a druga wkurzyła wrednymi komentarzami na ten temat wyglądu. Dziękuję,
  • Odpowiedz
@fuechsinn: To ja mam akurat spoko babeczkę, z tym, że jest albo bi albo krypto-lesbijką (taki vibe czuję), bo niby męża ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś byłam u innej i dramat - tak, jak piszesz - instrumentalnie, i niemiło.

Also, jak widzę komentarze, że „kobiety stroją się przed wizytą u faceta gina”, to widzę przed oczami sfrustrowanego wypopka ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Nie ogarniam tego. I tak w tym wózku wiozą pół domu to już serio tej chustki nie mogą wziąć? No i nie mam dzieci, ale trochę się znam na biologii człowieka i sądzę, że jak np. dzieciak płacze, że chce jeść to nie umrze w ciągu 10 minut i można znaleźć jakieś w miarę ustronne miejsce. A nie siąść w miejscu, gdzie masa ludzi łazi.
  • Odpowiedz
@ProResHq kobiety też potrafią być takie tępe, kiedyś koleżanka zapytała mnie, czy zamierzam się całować z ginekologiem, skoro myje zęby przed wyjściem do przychodni ( _) dla mnie jest normalne, że człowiek przed wyjściem do lekarza czy GDZIEKOLWIEK się myje, ale spoko...
  • Odpowiedz
człowiek przed wyjściem do lekarza czy GDZIEKOLWIEK się myje


@fuechsinn: Potrzebna była globalna pandemia, żeby duża część p0lactwa zaczęła ręce myć..

Na kąpiel przed wyjściem to chyba jeszcze z dwa pokolenia trzeba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dziecko musi jeść, a nie zawsze jest możliwość pójścia do łazienki czy pokoju do karmienia. Przecież nikt po krzakach nie będzie się kitrał.


@ATAT-2: Człowiek musi srać a nie zawsze jest możliwość srania w toalecie. Przecież nikt po krzakach nie będzie się kitrał. A potem śmiejemy się z Hindusów.
  • Odpowiedz