Wpis z mikrobloga

Dotarło do mnie dzisiaj, że nie wytrzymam dłużej tej koronaszajby i niekończącej się opowieści, służącej tylko przekrętom, skracaniu smyczy ludziom i zniewalaniu spolegliwego społeczeństwa.

Postanowiłem, że jak najszybciej muszę wycofać się z życia społecznego od odizolować w swój świat z małą grupą ludzi, których cenię, bo wykończy mnie oglądanie bezrefleksyjnej spolegliwości ludzkiej i podążania lemingów w kierunku przepaści.

Wirus o śmiertelności zbliżonej do zerowej wywołał taką szajbę, że nic, już zupełnie nic się kupy nie trzyma. Uzależnił rządy i wąskie grupy interesu od wykorzystywania go do własnych celów i #!$%@? przy tym całego świata.

Wspiera to jeszcze armia oszołomów i kultystów, którzy onanizują się z wybałuszonymi oczami do wszystkich obostrzeń i mainstreamowej narracji. Gotowi nosić śmietnik na głowie, gdyby tak kazali.

Więcej osób zginęło przez psychozę pandemiczną z powodu zaniedbania innych chorób, samobójstw, bo nie wytrzymali tej nienormalności. Nie licząc nieszczęść wynikających z dezorganizacji, przewałów i odległych skutków w postaci takiej, że niedługo ludzie dostają pieczątkę na paszporcie jak wyliżą buty jakiejś władzy. A jak ktoś coś powie to powiedzą "przecież to normalne i wiadomo było, że tak będzie, nie ma w tym nic dziwnego i złego"

Czekam na zjechanie przez tępych covidiotow. Miejcie świadomość, że to wy jesteście odpowiedzialni za tą sytuację.

#covid19 #covid19stats #szczepienia #polityka #szury #teoriespiskowe #koronawirus #covidianie #covidioci #psychologia #przegryw #nwo
  • 7