Wpis z mikrobloga

Po 10h darmowego triala, zdecydowałem się na zakup (trochę śmiech na sali że nawet ze zniżką EA Play płacę w cyfrze więcej niż za pudełko xD #seriess here, cały czas się do tego nie przyzwyczaiłem xD)

Kurde, nie jest to najlepszy Battlefield w historii, ale z całą pewnością nie jest tak zły jak go prawie cały internet #!$%@? xD Mi się gra bardzo dobrze, na początku dostawałem niemiłosierny #!$%@? ale się wyrobiłem.

Oczywiście ASAP potrzebna tabela bo jej brak to XD (chociaż co by nie mówić - zauważyłem że nieco mniej frustrują mnie zgony - idealną opcją byłoby, że kto chce, to sobie może szczegółową tabelę wynikową wyłączyć, a domyślnie byłaby włączona).

Operatorów oceniam pozytywnie. Na polu bitwy w dalszym ciągu jest od #!$%@? medyków i ludzie chętnie reanimują i rzucają apteczki, nie ma problemu też żeby ktoś nam rzucił ammo pod nogi w potrzebie. Mi niesamowicie podoba się to, jaką elastyczność wnieśli do gry właśnie operatorzy. Chociaż rozumiem, że niektórzy woleliby standardowe, bf-owe klasy.

Oczywiście normalna wyszukiwarka serwerów to również mus. Granie na jakiej mapie chce prawem nie towarem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Portal to świetny pomysł, ale powiem szczerze że na #xboxseriesx i #xboxseries po wyłączeniu crossplayu servery świecą pustkami - maksymalnie 2-3 servery są "pełne", reszta to jakieś 2-3 osoby max na server xD Mam nadzieję, że ten tryb się rozkręci z czasem i będzie rozwijany, bo potencjał jest OGROMNY.

Daje mocną siódemkę z plusem i czekam na więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#battlefield #battlefield2042 #bf #bf2042
  • 13