Wpis z mikrobloga

Mamy pare ciekawych informacji a propos nielegalnego zatrzymania fotoreporterów z powodu stanu wojny hybrydowej, nie kinetycznej

Wkleję najlepsze fragmenty. Dla dodatkowego efektu polecam przeczytać je głosem Walaszka:

Wszędzie nasze odciski zostawiamy.

Tak, zostawiliśmy nasze odciski, ale niepełne są.

Może moje pełne.

Musisz teraz zabrać ten aparat do domu. Musisz go zniszczyć, ognisko musi być.

A żona ostatnio mówiła, że by chciała. Może by zdjęcia zaczęła robić?

No właśnie, ja ten chcę. Ten o.

Stary jest. Ten jest stary już.

Dobra, bo porucznik się, #!$%@?, zna, to stary. Dla mnie jest nowy.

M piątka


Aparat ten to kozacki.

Wszystkie są kozackie.

Wszystkie są kozackie.Tu leży tyle siana, że byś, #!$%@?, dobry samochód kupił za to.

Nie przesadzaj.

No raczej.

Albert mówił, że z 50 tys.

Ja się amatorsko fotografią zajmuję.

Ja też. Telefonem zdjęcia robię


Reasumując, wychodzi, że:

- nasze dzielne graniczne gieroje wiedziały, że to co robią jest kompletnie niezgodne z prawem i bez żadnego trybu
- to nie są zwykłe wojskowe trepy a co najmniej jeden z nich jest podoficerem
- nasi bohaterscy obrońcy ojczyzny wprost gadają o tym, że złapanych w normalnym terenie ludzi ordynarnie okradną
- podnóżek karakana Błaszczak daje tym geniuszom nagrodę xd

Nie wiem jak Wy, ale ja jako patriota dziękuję wojsku polskiemu za bohaterską obronę granicy. Czuję się dzięki nim bezpieczny i kompletnie rozumiem, że bez żadnego trybu mogą mi #!$%@?ć narzędzia pracy w terenie nieobjętym stanem nadzwyczajnym.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpolakow #bekazwojskowych #bialorus #wojnahybrydowaniekinetyczna
  • 18
  • Odpowiedz
@Majk_: w #!$%@? mam osoby z aparatami fotograficznymi którzy uważają się za dziennikarzy. Powinni im jeszcze w pierdół a puścić na pamiątke.
  • Odpowiedz
Fejk konto linkujące fejk newsa w fejk źródle. No po prostu czysta esencja lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Majk_: Jak wiadomo do służb mundurowych przyjmowani są tylko ludzie o nieposzlakowanej opinii i wysokiej kulturze osobistej, wykształceni i oczytani. Dlatego też znani są z niezwykle przyjaznej i profesjonalnej atmosfery w trakcie interwencji tak tu jak i np. przy zatrzymaniu bandyty Stachowiaka. Cześć i chwała bohaterom! Czołem wielkiej Polsce!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Majk_: Podoficer to też na dobrą sprawę kapral, plutonowy i wierz mi, że naprawdę nie są to tytani intelektu. Ważne by potrafili we właściwą stronę pokonać rondo Starem 266.
  • Odpowiedz