Wpis z mikrobloga

[ #djfamina #mirkofm ]

Ogłoszenia parafialne:

1. Dzisiaj od 22:00 do 00:00 kolejna audycja z cyklu granie na życzenie, ale tym razem będzie tematycznie! Tego wieczoru będziemy grać tylko blues! :) Propozycje piosenek możecie wysyłać mi już teraz pod tym wpisem. :)

2. Pragnę również napisać, że chętnie przyjmiemy do radia nowych prezenterów.

Wymagania:

- garść dobrych pomysłów,

- mnóstwo chęci,

- mikrofon.

Korzyści:

- możliwość zarażenia innych wykopowiczów swoją ulubioną muzyką,

- #atencjoprzybywaj,

- seledynowy nick na radiowym czacie,

- możliwość poznania nowych rodzajów muzyki polecanych przez wykopowiczów,

- propsy od #djfamina.

Jeśli masz więc jakąś czadową wizję na prowadzenie audycji i znajdziesz chociaż dwie godzinki w tygodniu, to nie zaszkodzi spróbować. :) Jedyna trudność w zostaniu prezenterem radiowym w mirkofm polega na tym, że trzeba pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjną z Faminą. :) Chętnych proszę, by zgłaszali się do mnie na pw.

3. Nasze radio cały czas się rozwija, dodaliśmy więc możliwość scrobblingu utworów z radia w serwisie #lastfm. :) A to wszystko dzięki temu, że #surmapsuje. :)

Link do radia: http://tylkomirko.pl/mirkofm

4. Macie może jakieś piosenki, które byłyby dobre jako tło do mówienia w radiu? W sensie #faminagada, a w tle cichutko jakaś muzyka idealnie komponująca się z melodią słów? ;)


Lista prawilnych słuchaczy: @japer @maciejkack @cherrycoke2l @mroczne_knowania @NieznanyAleAmbitny @TripleSec @fasfsrheeahgdfhds2 @Darson666 @kolakao @mBartek89 @TheShadow @squat @Wiceps @balb @ViZ_PL @zeligauskas @Sepang @Yog-Sothoth @surma @mroz3 @speerpre @Shodan56 @tuhna @zordziu @zacmiony @Linux_Shines @mpower @dimer @i_forgot_my_password @ksiadz164 @dzikiwonsz @NeXIcE @Petters @Feanir @erwit @Razr @gram_w_mahjonga @Szarlejowiec @Grzechoooo @Navrazz @tajek @t712 @franaa @Qnik666 @DareckII @gloom @Adammik @chorinek @BluRaf @jestem-tu (Chcesz dołączyć do listy? Daj znać.)
F.....a - [ #djfamina #mirkofm ]



Ogłoszenia parafialne:



1. Dzisiaj od 22:00 do ...

źródło: comment_eosX7NubSu4989RawSMVLFYzdEiQKgpm.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz