Wpis z mikrobloga

@Atreyu: nie przeczę, gamepass ma sporo zapychaczy i shitu :)

Akurat Forza jest ogrywana, ale nie powiedziałbym że wciąga :P Ot sobie parę wyścigów dziennie zagram.

Szukam natomiast czegoś od czego się nie oderwę, może ktoś akurat niedawno w coś grał co go zaskoczyło jak bardzo wsiąknął?

Ostatnio Hades dał mi masę radości, wcześniej Breath of the Wild na switchu i Cyberpunk na premierę (grałem na geforce now i było spoko,
@Atreyu: nie jestem fanem pixel-retro grafy, ale z tego co widzę to gierki w stylu Hadesa to może dam szanse :P

@Jubei: grałem w Pillarsy jakoś po premierze parę lat temu i nawet mnie wciągnęło, ale nie skończyłem. W sumie może warto wrócić, zwłaszcza, że w międzyczasie wyszła dwójka xD
The Outer Worlds, Doom Eternal, Medium, A Plague Tale, Call of the Sea


@ZlodziejBilonownic: z Twojej listy nie grałem w te - na pewno sprawdzę :) Zwłaszcza Dooma, wiele dobrego słyszałem o tej nowej serii i krótkie pewnie dosyć.

Co do Nier Automata oj tak, rewelacja. Polecam gorąco (aczkolwiek warto nadrobić też pierwszego Niera bo smaczków sporo mimo, że akcja Automaty dzieje się tysiące lat później xD)
@Fallriv: W gejpassie masz też gry z ea play, aktualnie ogrywam sobie kampanie BFów i polecam, przy trójce tak mnie nostalgia złapała że przeszedłem prawie całą grę w jeden wieczór. Star Wars Jedi: Fallen Order podobno też jest dobre ale sam jeszcze nie grałem.
@Fallriv: No Doom jest przekozak (jedynie elementy platformowe są takie meh i potrafią wkurzyć). Czasowo to Doom ze wszystkimi bramami Slayera (polecam serdecznie, to jest creme de la creme tejże gry) zajął mi 32h, ale wolno przechodzę gry, więc realnie licz mniej h ;) , The Outer Worlds z prawie wszystkimi questami (jeden pominąłem) +-60h, natomiast A plague tale, Medium czy Call of the sea to już nieco krótsze gry- mój