Wpis z mikrobloga

Nic bardziej nie oddaje ducha polskiej opozycji niż fakt że lider największej partii opozycyjnej, w pełni świadomy tego że PiS chce wywlec wszystkie jego brudy na światło dzienne(prawdziwe czy nie), postanawia sobie tak po prostu z dupy przekroczyć prędkość o 57km/h w terenie zabudowanym XD Nawet nie 5 czy 10km/h tylko 57 XD To nie jest tak że się zagapił czy coś tylko świadomie pomyślał "hehe pojade se setką co mi tam" jak jakiś seba co dopiero prawko dostał

PiS jest tak #!$%@? że dosłownie jedyne co opozycja musi zrobić aby wygrać to nie odwalać żadnych głupot, ale i tego nie potrafią zrobić XD Jeszcze patrząc na sytuacje z #bialorus to się zastanawiam czy oni na pewno chcą wygrać

#tusk #afera #tvpis #bekazlewactwa
  • 5
@Bestia_z_Wadowic_37:

To nie jest tak że się zagapił czy coś tylko świadomie pomyślał "hehe pojade se setką co mi tam" jak jakiś seba co dopiero prawko dostał.


Ale #!$%@?, jakbyś trochę pojeździł lepszym samochodem + po trasie, która często się poruszasz, to byś wiedział, że bardzo łatwo jest przekroczyć prędkość w terenie zabudowanym. Nie licząc sytuacji, gdy się gdzieś spieszysz itp. Serio 100km/h to nie jest zawrotna prędkość, przy której samochód
Ja myślę że Tusk wcale wracać nie chciał.... Do kogo? Do czego?

Platforma to banda skompromitowanych błaznów. Jedyne co mają ( i to właśnie z powyższego powodu) to poparcie Berlina.
I Tusk to wie.

..może ktoś mu kazał wrócić... i specjalnie się podkłada..?
@Bestia_z_Wadowic_37: Zaraz na TVP powiedzą, że gdyby tam się bawiły dzieci to Tusk by je zabił, a potem zrobią sondę uliczną z pytaniem "czy potencjalny morderca mógłby zostać premierem?". Już wcześniej miałem takie podejrzenia, ale teraz to już jestem prawie pewny, że Tusk wrócił do platformy, żeby ją zniszczyć. Przecież oni nie mają szans wygrać wyborów z Tuskiem na czele. To już Hołownia ich pokona, a kto wie czy nie Konfederacja.