Wpis z mikrobloga

#!$%@? ten rubberbanding to jakiś żart ale to co się właśnie u mnie #!$%@? to już w ogóle czary

El descenso cross county z obecnego sezonowego mistrzostwa nie da się skończyć na pierwszym miejscu. Ba, nawet ledwo się da na 3

To co #!$%@? bot startujący na pierwszym miejscu to gruba przesada. Nie dość że ja za #!$%@? go nie mogę.dogonic to ZADEN z pozostałych botów nawet się do niego nie zbliża. #!$%@? mać drugi za nim ma czas o całe #!$%@? 5 sekund gorszy.Ja mam 7

To jest przegięcie pały. Robi zakręty na 250+ gdzie po pierwszym powinien się #!$%@? na maskę. To jest po prostu #!$%@? nierealne i chociażbym się zesrał to co najwyżej na jednym/dwóch zakrętach powacham jego dupę po czym i tak on dostaje przyspieszenia jak z nitro a ja ledwo ruszam bo musiałem srogo zwolnić żeby wgl pokonać zakręt

Jakby tego było mało to na przedostatnim zakręcie w wyścigu który jest w #!$%@?ę ostry trzeba masakrycznie zwolnić żeby go pokonać i oczywiście w tym czasie minie cię 2 boty lekkim #!$%@? bo ich trakcja nie obowiązuje

Jakby jeszcze tego było mało to na samym początku wyścigu bot który jest zaraz przede mną daje #!$%@? WSTECZNY przez co muszę go wymijać i nie mogę dać pełnej #!$%@? prosto. Ofc zaraz jak go minę to mimo tego że chwilę wcześniej był na wstecznym to rubberbanding zaskakuje i typ jest drzwi w drzwi obok mnie xxxxd

Rok 2021 a rubberbanding dalej w wyscigowkach i właśnie pokazuje jak bardzo #!$%@? jest

Restartowałem już z 5 razy i nie ma #!$%@?, nierealne.

#forzahorizon5 #zalesie ##!$%@?
  • 27
@BorysKafarov: no nie, no po prostu #!$%@? nie, nie wieżę że to nie jest ustawione tak że on zawsze ma to wygrać, to jest po prostu nierealne, nie ma opcji żeby w jakimkolwiek miejscu go minąć, już na samym początku #!$%@? tak do przodu że ja dopiero jestem na początku pierwszego zjazdu z górki a on już mija pierwszy checkpoint, ja jestem razem z innymi botami po pierwszym zakręcie w prawo
źródło: comment_1637426092izFi2zSQ2jG7vzrlzxKfLp.jpg
@KonQ: @bartush: tuning w przypadku botów nie ma żadnego znaczenia. Jedyne co se warto założyć to odpowiednie opony. Pozostałe zwiększanie statów gucio robi bo samochody botów i tak są po pierwsze dopasowane do twojego a po drugie i tak rubberbanding im daje nierealnego kopa + 100% grip I brak poślizgów

Pierwszy wyścig w tej w serii #!$%@? bez problemu

Drugi jw

Teraz jestem w trzecim i to już w ogóle
@KonQ: utrzymac można ale problem w tym żeby dogonić bota który nawet w przeciwieństwie do innych ma nierealne prowadzenie

Wczoraj próbowałem sobie circuit zrobić stockowym starym mini - wszystkie boty miały to samo

Na samym starcie zanim wrzuciłem 2 bieg już byłem ostatni. Przez #!$%@? rubberbanding mają takiego kopa który jest fizycznie niemożliwy w tym gówno aucie bez upgrade'ów
tuning w przypadku botów nie ma żadnego znaczenia.


@BorysKafarov: znajdź dobry A800 a później testuj

Na 767 to BMW na pierwszym miejscu ma prawo być dużo szybsze na lepszych nastawach niż twoje, driveawatary mają modowane auta nie stockowe (nawet gdyby ci się cyferka przypadkiem zgodziła w innym modelu)

Inne przełożenia, inne ustawienia geometrii. Będą ci zawsze odjeżdżać. Dopiero jak ustawisz dobry tuning, to szanse się wyrównują
driveawatary mają modowane auta nie stockowe


@Atreyu: boty nie wiedzą jakie mają auta. Bot to bot, dostaje auto w zbliżonej klasie i #!$%@?. Ma stuprocentową przyczepność i brak reakcji na poślizgi a rubberbanding ma sprawić żeby "dopasowali" się prędkością do ciebie

Jeżeli dasz upgrade do auta to skoczy ci wynik i tak samo boty będą miały "mocniejsze" auta dopasowane do twoich ale nic z tego nie ma znaczenia bo finalnie ich
@KonQ: Nie pokażę ci jak to u mnie wygląda bo nie mam na tyle dobrego internetu żeby cokolwiek uploadować w kwestii wideo ale nawiązując do twojego - po pierwsze nie masz #!$%@? bota przed tobą który daje wsteczny (wciąż wtf się tu dzieje xd) a po drugie w momencie jak się odbijasz od białego auta w połowie filmiku i już widać dół trasy to ten bot u mnie na pierwszym miejscu
@czerwoneoczybialewlosy: Każdy jeden wyścig z botami jest formalnością jak obejmiesz już prowadzenie (o ile w coś nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Problemem tutaj było w ogóle objęcie go bo ewidentnie bot na froncie u mnie jest #!$%@?. Kij z tym jaki ja miałem czas - drugi najszybszy bot był o 6 sekund wolniejszy co normalnie się w ogóle nie zdarza bo oni jadą sznureczkiem za
@BorysKafarov: o ile dobrze pamiętam, na tej trasie ważny jest parametr "jazda terenowa", bo sporo jest skoków i przeszkód typu woda, przez co łatwo jest wytracić prędkość. Też miałem problem stockowym Porsche Cayenne, więc wziąłem jakiegoś Land Rovera (też stockowego), który jazdę terenową miał chyba 6,9 i dało radę wygrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BorysKafarov: mam to samo ale na pierwszym wyścigu z mistrzostw z półciężarówkami w tym sezonie.
Najlepsze miejsce do tej pory to druga pozycja.
No się nie da po prostu, próbowałem różnych aut i różnych konfiguracji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam to samo, męczyłem sie w #!$%@? na kazdym wysigu w stockach na wybitnym przede wszystkim cross i przełaj. Jak zrobisz sobie fajny tune lub nawet sciagniesz to idzie latwo. W fh4 tak nie bylo i faktycznie stock czy tune chyba nie bylo roznicy
@pc386toHD
@BorysKafarov
@Tonyk

To poniżej to moje piąte podejście, najpierw na urusie teraz ostatnie na porsche, Koleś na 1 miejscu też za każdym razem jest o długość checkpointa dalej, momentami nawet więcej, za cholerę nie idzie go dogonić. Dopiero w ostatnim wyścigu coś się mu skaszaniło że został daleko w tyle, dzięki temu wygrałem 7 punktami w klasyfikacji generalnej.

Porsche Macan Turbo 2019

El descenso CrossCounty 2 miejsce, czas 2:15 - koleś
@BorysKafarov: ja miałem dwa różne co tak zasuwały do przodu. Jeden jechał tym BMW co było do wygrania za zawody, a drugi jakimś losowym autem.

Dodatkowo, nie wiem czy to też ma zwiazek z tymi zawodami ale raz z dwa razy miałem nawet tak że jak ten debil zaczął mi cofać przez co w niego wjechałem to jak włączyłem rewind, to ziomek obok tego kolesia przy starcie też zaczął cofać xD.