Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@skolfild: straszne gowno. Zawsze nie mogę zrozumieć jaki gwóźdź trzeba mieć wbity w ucho, żeby nie tylko słuchać takiej "muzyki", ale jeszcze uważać ja za dobrą...
  • Odpowiedz
@SLyer: Sokół to taki "mądry rap starter pack", ale to tak naprawdę powierzchowne gówienko pisane przez największego tryharda na scenie. Mnie też osobiście rzuca na myśl słuchania mądrości tego uszola, nie ma za grosz wyczucia rytmu i stylu, pływa jakoś na powierzchni za zasługi.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: a jego sukces to tylko przypadek? Wojtek Sokołowski przeszedł swoje, jako jeden z nielicznych (może poza Peją i Pezetem) potrafi lawirować między ulicą, salonem, a byciem sobą.
  • Odpowiedz
@milvanb: No trochę za zasługi, trochę za to, że jest z Warszawy, a to zawsze takie kółko wzajemnej adoracji.

Ze starych wyg zdecydowanie lepiej Borygo leci, rzekłbym że Tede też. Jak widać Wojtkowi skończyły się już pomysły na płyty i odcina kupony. Ostatni dobry kawałek miał z Hewrą na poprzedniej płycie.

@Kejran: jak czytam spusty nad rapem tego bezbeka to aż korci by coś napisać krytycznego
  • Odpowiedz