Wpis z mikrobloga

Ale ja chyba nie zrozumiałem czegoś, proszę mi wyjaśnić, bo być może nie jestem na bierząco, gdzie gapcio chce inwestować i nakłana innych?? Przecież ta plantacja po środku niczego już należy to tego Łysego koleżki a on ma jakiś inwestorów już tam z Polski, i wszystko dobrze działa, czyli on chce w jakąś inna farmę inwestować i otwierać czy jak ??

#raportzpanstwasrodka
#popaswpieprz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cris-raven: to jest oczywiste, od paru odcinków tak nienaturalnie opowiadają o tym avocado że czuć że to jakiś wałek - jak w greckiej restauracji - napisz do mnie albo do Marcina, lepiej do mnie bo ja mam większą renomę hehe. Nie potrafią jednego swojego biznesu ogarnąć to pchają się w jakieś większe byznesy XD
@Krzysztof_Machaj: Przyjacielu, tu nie chodzi o żadne avocado. Tu nie chodzi nawet o kokos, melon, mango czy cokolwiek innego. Tu nawet nie chodzi o zbiory buraka cukrowego czy ryżu. Tu chodzi by naganiać na coś, co nie istnieje tak naprawdę. Ich działalność to pokaz garnków w hotelu czy restauracji. Bujają ci tym avocado przed oczami, dadzą za darmo pulsoksymetr albo deskę do krojenie z nierdzewki. Pokażą zdjęcia Kambodży, resortów, wielkich projektów