Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki zaczynam zabawę, pochwalcie się spółkami na które zostaliście nagonieni na wykopie i najbardziej zapadły wam w pamięci.

U mnie był to #pltr sprzedany z zyskiem
#inteliwise nagoniony przez Batona ale sprzedałem z małym plusikiem. #biomed sprzedany że stratą.

I hit wpakowałem sie w to gówno #wish i mam haka do dzisiaj, i chyba sobie zostawie to w portfelu żeby czerwony kolor mnie opamiętał jak znowu bede chciał wejść w jakiś giełdowy scam z wykopu xD

Pewnie większość z was jest nieomylna i będzie wam wstyd się przyznać na czym straciliście kase a było grzane na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #inwestycje
  • 15
  • Odpowiedz
@Gawol_1: @Cel87: gówno, scam. Tekst "jaki nick miał Mirek od wish" po dziś dzień wklejacie, a będziecie wklejać dalej za 2-3 lata, ale już nie na żarty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Opylicie to jak tylko z haka zejdziecie i będziecie pisać następnie "pod co to gówno rośnie"? Gielda uczy cierpliwości a wish jest tani jak barszcz obecnie. Odbije na pewno.
  • Odpowiedz
@PiotrWish: na c*** w ogóle naganiac na coś co nie jest na gpw. Tak jakby kurs Wish nie zależał od gierek amerykańskich hf-ów a nie jakiegos pitupitu na wykopie
  • Odpowiedz