Wpis z mikrobloga

@maiden84: właśnie są świeżo otwarte, zaplombowane, Maggi czuję niby tylko 2-3 minuty w otwarciu i zastanawiam się, czy ta gałka muszkatołowa nie może sprawiać takiego wrażenia na amatorze :D
  • Odpowiedz
@pivosh92: przeważnie w perfumach psują się nuty głowy, czyli właśnie te, które są najbardziej wyczuwalne na początku. Mam jedne zepsute perfumy i jest tak jak piszesz. Początek wali Maggi, po jakimś czasie ustępuje i jest ok. Tylko ja mam porównanie jak ten zapach wyglądał wcześniej. Chyba tylko próba z innego flakonu lub odlewki da Ci odpowiedź
  • Odpowiedz
  • 0
@maiden84 no to idę do Duglasa czy tam innej Szefory powąchać jak będą mieli. A jeśli okaże się że tak... Jest jakaś szansa, żeby to zareklamować? Czy w wypadku perfum to zbyt śliski temat?
  • Odpowiedz
@pivosh92: pewnie, że możesz reklamować. Chyba, że flakon leżał rok po zakupie( ͡° ʖ̯ ͡°). W Douglas i Sephorze te trafiałem na popsute sztuki, szczególnie te na wysokich półkach pod lampami. Ciepło i duże naświetlenie nie robi im widać dobrze. Daj znać jak test
  • Odpowiedz
@maiden84: No jest różnica, w moich od razu wjeżdża tymianek i nuty rosołowe, potem czuć Maggi z Oudem. W Sephorze cytrus w otwarciu, zapach mocno zbliżony do Ambre Noir ale lżejszy i jakby... bardziej płaski? W każdym razie napisałem już do sklepu, zobaczymy co odpiszą. Znalazłem u nich kilka innych flakonów, które bym chętnie wziął w zamian, więc mam nadzieję nie będą robić problemów :D
  • Odpowiedz
  • 0
Kazali odesłać, dziś wysyłam. Ale jeśli faktycznie z nim jest coś nie tak (a no, jest) to chyba nie będzie problemu z odzyskaniem kasy (albo dwóch innych flakonów ze sklepu które już mam upatrzone)
  • Odpowiedz