Wpis z mikrobloga

Mam mała rozkmine, co jakiś czas pytam o jakiś fajny zestawik PC, teraz chce podjąć decyzje i dzisiaj/jutro rano coś zamówić. Ogólnie zastanawiam się nad xbox one S, Xbox one X, Xbox series S, PC do Gierek, laptop gamingowy. Co byście doradzili brać, bo sam już nie wiem, konsola przekonuje mnie tym, ze jest ten game pass i do fify 22, natomiast te gierki mogę tez mieć na PC i dodatkowo pykac sobie w cs, w którego kiedyś dużo i dobrze grałem.

Gierki, w które chce grać i mi to wystarczy do szczęścia:
-fifa 22
-pubg
-wiedźmin 3
-cs go
- gta online

Jakbym brał PC/lapka to najwiecej cisnalbym w cs i pubg. Jakbym wziął konsole to tylko z dziewczyna bym grał w horrory plus fife.

Co byście brali, bo ciężko mi zdecydować. Za konsole dam 1400 zł i spokoj, a za PC czy lapka to już około 4K musiałbym wydać.

Chyba ze polecacie jakiś komputer w miarę budżetowy na którym zagrałbym w ww. Gry bez problemu.
Teoretycznie gdybym wziął PC to mógłbym wykupić sobie game pass i pada.

#pytanie #komputery #pcmasterrace #xbox #gamepass #ankieta #pytaniedoeksperta #pytanie

Co byś wybrał na moim miejscu?

  • PC 23.5% (23)
  • Xbox one X 16.3% (16)
  • Xbox one s 2.0% (2)
  • Xbox series S 51.0% (50)
  • Laptop gamingowy 7.1% (7)

Oddanych głosów: 98

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JavierDaY: za taką stacjonarkę ta kwota to jakiś absurd. za tyle to jakiś czas temu wziąłem znajomemu nową budę z ryzenem, dyskiem m2... ze sklepu x-com. Wyszlo ok 1300zł + używana msi rx570 0c za ok 600zł
  • Odpowiedz
@JavierDaY: ja też nie jestem ekspertem, ale zdaje sobie sprawę z różnic generacji GF 960/1060/1660/2060/3060. Sam mam starego 1060M ale w wota na full detalach ciągnie na laptopie 60 klatek i nie widzę sensu zmiany.
  • Odpowiedz
  • 0
@papaj_21_37: Kurde, chciałbym ogarniać bardziej te podzespoły do kompa xD. Ale coś popatrzę, najwyżej będę znowu pytał

@JavierDaY nie każdy musi znać się na wszystkim. Po to są specjaliści. Korzystaj z ich, usług. W końcu jak ci się leje woda to dzwonisz do hydraulika.
Czemu zatem nie zdać się na niezależnego eksperta od sprzętu gdy masz przed sobą tak ważny zakup ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz