Wpis z mikrobloga

Mam żal do wszystkich ludzi, którzy popierają segregację sanitarną oraz wieczny lockdown. I nie, nie zamierzam się szczypać na srovida, tylko dlatego, że celebryci i politycy tak wszystkim każą. Szczepiona byłam na wiele chorób, ale nigdy raczej nie będę na tę "chorobę".
Jestem za młoda, aby nie spełniać swoich pasji związanych z koncertowaniem oraz tworzeniem muzyki.
Nienawidzę wszystkiego oraz wszystkich. Odebraliście mi wszystkie marzenia!
MAM DOSYĆ CAŁEGO ŚWIATA!


#mowieserio #charmander #bekazcovidian #bekazlewactwa #zalesie #gorzkiezale ##!$%@? #depresja #muzykujzwykopem
  • 79
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero ech, mogę ci tylko współczuć i życzyć powodzenia, zwłaszcza to USA boli bo tam w wielu stanach nie ma cyrku Covidowych, ale niestety dostanie się do samego kraju zależy od decyzji starego dziada wąchającego włosy małych dziewczynek, który już dawno sobie pożył, ale młodym już nie ma zamiaru na to pozwalać
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero:

Chyba Cię rozumiem, bo pomimo bycia zaszczepionym nie zostałem dzisiaj wpuszczony na siłownię. Bo nie miałem przy sobie certyfikatu. Ale musiałem go pokazać by w ogóle zawrzeć umowę z tą siecią.
  • Odpowiedz
  • 1
@blablaelotrzydwazero Mam żal do wszystkich adminów, którzy popierają segregację map oraz wieczny dust2. I nie, nie zamierzam się szczypać na nowy serwer, tylko dlatego, że celebryci i politycy będą na nim grać. Adminem byłam na wiele serwerach, ale nigdy raczej nie będę na tym "serwerze".
Jestem za młoda, aby nie spełniać swoich pasji związanych z adminowaniem oraz graniem na innych serwerach
Nienawidzę wszystkiego oraz wszystkich adminów. Odebraliście mi wszystkie marzenia o normalnym
  • Odpowiedz