Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Szukam nowego smartfona. Obecnie mam Huawei p20pro ale mija mu już 3 lata i nie śmiga tak jak na początku. Wymagania: Aparat co najmniej tak dobry jak w moim p20pro, dual sim i w sumie to chyba było by na tyle bo niczym inny nowe smartfony się nie różnią. Mocno rozważam Pixela 6 ale ma różne recenzje i z tego co widzę to nie ma dual sim.
Czy zostaje mi tylko S21?
#smartfon #pixel #samsung #s21 #telefony
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sadko:Pixel 6 ma SIM + eSIM. Wszystkie Pixele chorują na choroby wieku dziecięcego i google już nie raz pokazało że wiele jest w stanie software'owo naprawić. Za każdym razem nowy Pixel zbiera baty i jest wytykany że poprzedni model był lepszy, a prawda jest taka że był co chwilę łatany i szlifowany. Kolejnym plusem na rzecz pixela jest większa płynność i optymalizacja pod kątem przyszłych iteracji androida. Rzeczą najmniej wspominana w
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU mi akurat dystrybucja pl nie robi bo mieszkam w UK więc tu mogę go kupić normalnie w abonamencie. Bardziej mnie boli brak drugiej SIM. A co do Samsunga to wiem że są spoko i miałem kiedyś kilka ale chciał bym coś innego niż Samsung. Gdyby nie brak usług google na Huawei to bym pewnie kupił któryś z ich nowszych modeli.