Wpis z mikrobloga

@Zakarin:
Jagged Alliance - wziąłem z sentymentu a to świetna gra jak się okazało
Tainted Grail - wziąłem bo wydawała się tylko piękna i chciałem coś takiego w kolekcji a wciągnęło mnie tak bardzo, że pierwszy raz nad planszówką siedziałem pół nocy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zakarin: Root bardzo fajny, chyba najczęściej grana gra w tym roku, teraz ogrywamy Szczęki lwa - pozytywne zaskoczenie, myślałam, że dla takiego eurosucharowca jak ja nie podpasuje, ale podpasowało, bo w sumie losowość jest idealna, polecam (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zakarin: niestety brak pozytywnych niespodzianek w tym roku. Ostatnio wjechał Vinhos Deluxe Edition i w sumie fajny, ładny ale jakoś czegoś mi w nim brakuje co ma Kanban. Czekam na Pax Pamir PL.

Ogólnie to zauważyłem jakiś sentyment do gier, których się pozbyłem. Zastanawiam się nad ponownym kupnem Troyes albo Szklanego Szlaku.
@Zakarin: w tym roku nie miałem zaskoczeń, ale w poprzednim zdecydowanie Londyn Martina Wallace'a. Co jakiś czas widuję tę grę na promocjach albo widzę ogłoszenia sprzedaży, więc nie ma za bardzo brania...

... ale mi się podoba. Grafiki są piękne, a gameplay jest ciekawy - idealne na godzinną partyjkę z partnerką po pracy.