Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w #szkola patrzyłem jak jakaś julka przegląda messengera, jej 15 ostatnich konwersacji było w ciągu 3 #!$%@? dni, potem z ciekawości zerknąłem w telefon jednego normika i to samo, 10 rozmów od początku tego tygodnia.

Skąd normictwo bierze tych znajomych i o czym oni w ogóle dzień w dzień piszą? Gdybym ja przewinął 10 rozmów to bym doszedł do 2018, a 8 z nich to byłyby zapytania o zadanie domowe. Kolejny raz sie dobiłem tym jak bardzo do tyłu jestem względem rówieśników.

I żeby zaraz nie przyszedł tutaj 35 letni dziad normik i nie powiedział, że on też z nikim nie pisze. Mowa tutaj o ludziach <20

Dlaczego tak trudno jest mieć znajomych, skoro każdy dookoła ich ma? Ehh
#przegryw #samotnosc #depresja #normictwo
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Dzisiaj w #szkola patrzyłem jak jakaś julka przegląda messengera...

źródło: comment_1637246135lxWQtjRrUvouy5PmUzX4Tw.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil150794: nie od tego jest, by twarz poprawiać, ale od tego by w prawidłowy (zdrowy) sposób oceniać swój wygląd oraz istotność swojego wyglądu. To już zmienia podejście człowieka diametralnie.
  • Odpowiedz
@kamil150794: ano właśnie jesteś, a twoja własna ocena i przesadne przywiązanie do tego wpływa negatywnie na twoją pewność siebie, co istotnie przekłada się na ów rynek.
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Znow mam dla Ciebie zla wiadomosc. Nie rozumiem, czemu masz takie zdanie o psychologach, jestes w koncu jeszcze mlodym czlowiekiem. Mowisz o nich bardzo pogardliwie. A wierz, wielu ludzi zawdziecza im zycie, bo nie mieli szans na to, by pomoc ptrzymac lub pomoc samemu sobie.

Nie moge tego podsumowac inacze niz: psychologa wybierasz sam, takiego jak bedzie ci odpowiadal pod wzgledem plci, wieku i doswiadczenia zawodowego. Ale musisz mu potem zaufac. Jesli nie zaufasz, nic z tego nie bedzie.

Nieprawda jest, ze pomagaja ludziom po smierci pieskow i tyle. Psycholog nie musi byc w depresji, nie musi doswiadczyc tego, co ty. To nieprawda. To lata nauki i ciaglego doksztalcania sie. Pracy z
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Jeszcze jedno: ludzie maja wiele rad, ale te, ktore beda odpowoednie dla Ciebie, da Ci tylko psycholog. Terapia trwa bardzo dlugo czesto. Wiesz dlaczego? Bo psycholog musi Cie poznac, zeby cokolwiek Ci powiedziec. Jak w takim sensie liczysz na rady ludzi, ktorzy Cie nie znaja? To nie ma prawa sie udac. Ludzie sa rozni, rozne maja problemy, zadne rady w stylu “zagadyj do ludzi” nic nie dadza. To jak
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: @kiedys_bede_bogaty: @Bover:

dobra to teraz mi odpowiedzcie na pytanie, dlaczego psycholog miałby chcieć mi pomóc? Przecież ja bym był jego środkiem dochodu, gdyby mi pomógł, przestałbym tam przychodzić, czyli przestałbym mu płacić. Więc patrząc logicznie, dlaczego miałoby mu zależeć na pomocy? Przecież bardziej opłacalne dla niego byłboby gdyby mój problem trwał jak najdłużej, żebym jak najdłużej tam przychodził, czyli płacił.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: no czyli chodzisz do psychologa i dalej masz depresje więc co Ci to dało? xDDD

dal szanse, bo za 15 lat, jak nic sie nie zmieni, jak juz bedziesz na dnie, jak ja, samotny,


XD jak sie nic nie zmieni w ciągu kilku lat to wale samobója, nie mam zamiaru czekać 15 lat
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: potrafię. Odpowiadam: mam paranoiczne urojenia, że lekarz psycholog albo psychiatra chcą wyłącznie wyciągnąć od ciebie jak najwięcej kasy, a nie zajmują się leczeniem. To nieprawda.
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv czyli twoim zdaniem każdy psycholog to zimny socjopata który widzi w Tobie tylko źródło zarobku? Widać, że mocno zdziczałeś od tej samotności i zostawania sam ze swoimi myślami, to przykre. Rzadko zdarzają sie tacy ludzie,z resztą pomyśl kto taki szedłby studiować psychologię, to naprawdę dużo wkuwania czegoś, co takich ludzi absolutnie nie interesuję. Myślisz ze dobry psycholog, z dobrą renomą czyli taki którego mogłbyś sobie znaleźć dostaje pozytywny feedback za
  • Odpowiedz