Wpis z mikrobloga

Siemka

Znalazłem ofertę macbooka pro 2012 za 600zl stan naprawdę fajny bateria tez pytanko czy jest sens kupna takiego sprzętu na przetarcie? Chciałbym zobaczyć jak ten system działa a boje się ze jak kupie jakiś nowszy model z marketu za mnóstwo kasy i sprzęt mi nie podejdzie

#apple #macbookpro
  • 6
  • Odpowiedz
I przy nowym i używanym stracisz 400-500 złotych, różnica jest taka że w miarę nowego ktoś jeszcze od Ciebie odkupi a jak będziesz chciał sprzedać takiego z 2012 to mało kto to będzie chciał i mniejsza szansa że zrazisz się do macos przez zacinanie.
  • Odpowiedz
a boje się ze jak kupie jakiś nowszy model z marketu za mnóstwo kasy i sprzęt mi nie podejdzie


@Nefree: ale jednak bierzesz ewentualnie pod uwagę kupno nówki tak? Masz wtedy zawsze 14 dni na odesłanie jakby nie pasował.
  • Odpowiedz
@Nefree: Też nie polecam kupowania staroci. Albo będzie kiepsko działał, albo starczy Ci na krótko i będziesz musiał zaraz kupować kolejny. Najlepiej ekonomicznie wyjdziesz na zakupie używki z OLX, ale nowszej generacji. I nie baw się w "pro" bo nie warto.

Wyszukaj najtańszą możliwą ofertę na używany Macbook Air M1. Starczy Ci na lata.
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć jak ten system działa


@Nefree: działa jak na 9 letnim sprzęcie, czyli słabo, momentami znośnie. A sam laptop będzie wydawał dźwięk startującego odrzutowca wyświetlając pulpit
  • Odpowiedz