Wpis z mikrobloga

Dobra, jest wena dzisiaj. (òóˇ) Pocisnąłem kovidian to teraz obiecany wpis dla @Palexpres

#hempshot Amnesia zakupiłem w promocji w ilości 10 szt.

Jako, że od dwóch weekendów nie ponosi mnie #bojowkamedycznegoklefedronu + #alkohol to te shoty jak złoto się wpasowały xD

W sobotę o 10 rano wleciała pierwsza.
Faktycznie jest różnica. Pierwsze wrażenia - dużo bardziej czuć konopie.
Pierwszy odczuwalny efekt delikatnego przymulenia już po 15 minutach (!)
I przez chwilę myślałem, że lipa tylko takie coś :?
Jednak po jakiejś godzince weszło prawidłowo. Normalny stan po ediblesach. Zajarałem lufę i nie poczułem różnicy -
a to jest wyznacznik prawidłowy. Legancko potem wjechał obiadek i po obiadku jak sobie leżałem to typowo przyjemne drętwienie ciała ( kocham ten wewnętrzny masaż układu nerowego btw. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) I pacnąłem drugą xD
Wieczorem jeszcze byłem porobiony i chyba już zmęczony też, bo jak miałem się za coś brać to wjeżdżał taki nieogar, że musiałem odpuścić XD A ogólnie jestem aktywny fizycznie i na przykład siłka po wąsach to nie problem.

Także w niedzielę zrobiłem riplej od rana co by nie była zmarnowana xD
Po południu podzieliłem się z kolegą, który smaży trochę mniej ode mnie ( po całej )
Siedzieliśmy razem ze dwie godziny i widziałem, że mi chłop zmarkotniał i nerwowe ruchy uskutecznia XD
Mówię klasycznie Co jest wariacie, weszło?
A on Chyba tak, muszę iść do domu się położyć ( XD )
Mądry chłopina. Jak miałem poprzedniego dnia nieogar wieczorem, to też po prostu poszedłem spać.

Podsumowując :
Poprawiła się moc w stopniu mocno odczuwalnym, smakowo jak zawsze spoko + zajebisty konopny posmak długo w buzi.
Można brać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następnym razem biorę to tańsze gelato z ciekawości, czy też mnie sieknie.
A , no i nie robiłem zdjęć żadnych :( Mogę potem wrzucić tego , co zostało albo screena z zamówienia jak chcecie.

#hempshot #wykopjointclub #narkotykizawszespoko
  • 14
@magicznyjozef: NIe no normalnie z pół godziny próbowałem się tym najarać i nie szło tak fajnie , do tego taki posmak niedobry jakby spalenizny , a w gibonie normalnie dobry materiał. Nie wykluczam, że coś źle robiłem ¯\_(ツ)_/¯