Wpis z mikrobloga

Od początku pandemii chodzę w maseczce, ani razu nie chorowałem


@Cierpienie: a ja noszę i chorowałem 3 razy, a wcześniej 5 lat nic, ale co to za argument xD?
  • Odpowiedz
@Cierpienie: no właśnie to samo napisałeś i to zacytowałem. Rozumiesz już, że twoje zdrowe jabłko nie oznacza, że inne nie są zgniłe? Czy to bait?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau: No to odnieś się do tego co napisałem. Udowodnij mi, że maseczki nie działają, a nie od odnosisz się do mojego doświadczenia, które jest tylko przyklepaniem tej tezy. Czekam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Udowodnij mi, że maseczki nie działają


@Cierpienie: Tutaj nawet nie ma czego udowadniać. Wystarczy spojrzeć na:
1. Kraje bez nakazu maseczek
2. Miejsca gdzie się zarażamy vs. Miejsca gdzie nosimy maseczki
  • Odpowiedz
@n0xx: Oprócz Policji uprawnionymi do legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości są: m.in. funkcjonariusze Straży Granicznej, SOK, Straży Miejskich, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Agencji Wywiadu, Służby Ochrony Państwa, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Służby Celnej. Uprawnienia takie mają również funkcjonariusze Straży Rybackiej, ale jedynie wobec osób podejrzewanych o nielegalne dokonywanie połowu ryb. Osoba cywilna może być także legitymowana przez Żandarmerię Wojskową w trakcie pobytu na terenie jednostki wojskowej lub w obiekcie
  • Odpowiedz