Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: proszę, niżej masz stronę największej polskiej organizacji muzułmańskiej do której należy jedyny porządny meczet w tym kraju (koło dworca zachodniego)

Zobacz chociaż dwa najnowsze posty

https://m.facebook.com/okmwarszawa/?locale2=pl_PL&_se_imp=2qPNCPxxbW7sackdm

Organizacja ta stale zajmuje się ekologią, działalnością charytatywną i nauką polskiego (to ostatnie za psie pieniądze). Byłem na ich kazaniu kilka razy bo mają z tyłu miejsca dla innowierców chcących się pomodlić i nie wiem jak po arabsku, ale kazanie po polsku i angielsku
Pobierz P.....k - @NewBlueSky: proszę, niżej masz stronę największej polskiej organizacji muz...
źródło: comment_1637335290UAQxB2wDKd3rNhxIKFjbRi.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: jesli nie wiesz i sie nie domyslasz to nie bede aie meczyl na wyjasnianie

Ja jestem semi autystyczny i sprzeciwiam sie standardowemu populizmowi ale nadal mysle logicznie na takim poziomie zeby dojsc do tego i oryginalna kulture uwazam za lepsza od tej ktora wprowadza religie i rozne obrzedy jak noszenie burek, bicie zon, "grooming" mlosych osob, kultura gwaltow, itd
@NewBlueSky: bicie kogokolwiek jest w islamie bardzo potępiane. Jest tylko jeden werset w świętych księgach który na upartego można tak przetłumaczyć, jednak większość muzułmanów interpretuje zawarte tam słowo nie jako uderzyć a jako oddzielić. Nie wiem czym jest grooming, a gwałty są w krajach arabskich bezwzględnie karane śmiercią.

Przecież kultura w której żyjesz nie jest oryginalną kulturą Europejską. Wyznajesz żydowską religię z pustyni, ogladasz amerykańskie filmy i ludzie na ulicy ubierają
@Pierorzek: twoj problem jest taki ze wybierasz przyklady ktore ci pasuja, naucz sie dyskutowac manipulancje, ja w 5s znajde ci 1000 zdjec bardziej rygorystycznych burek, w 5s wymysle esej o tym czym rozni sie burka od chustki babki. Znowu nic nie mowie o ubiorze, a wiadomo ze chodzi o zmuszanie kogos do specyficznego ubioru dla zasady bo tak, bo taka ich kultura.

Reszty nie czytam.

Wybierasz w tych problemach strone ktora