Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw
Najgorsze w kobietach jest to że co by nie mówiły nie mają szacunku do męskiego narzekania czy łez.
Gdy media mówią żeby mężczyźni płakali tak naprawdę oszukują siebie sami, nawet najlepsza przyjaciółka przestanie cię szanować gdy się załamiesz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imperjo no to witaj w klubie, tylko ja akurat nie zrobiłem nic złego, jestem wrażliwą osobą i mam obsesję na punkcie swojego wyglądu, no i całkowicie siebie nie akceptuje. Potrafię się czasem załamać tak samo momenty gdy robią mi zdjęcia powodują niesamowity stres potrzebuje wtedy wsparcia, ale ja mam nie narzekać bo jestem facetem.
  • Odpowiedz
@GrimmjowJeagerjack: jesteś tak bardzo w błędzie, Twoje przekonania Ci nie służą, nic dziwnego, wiara w taką dynamikę relacji musi być bolesna. Chętnie przedstawiłbym swój punkt widzenia, ale nie sądzę by ktokolwiek z tagu był zainteresowany zmianą swojego poglądu, raczej okopanie we własnej racji. Życzenie "rozczarowania" w tej sytuacji jest chyba czymś całkiem pozytywnym ;)
  • Odpowiedz
Trafiacie na jakieś naprawdę bezduszne kreatury. Ja za każdym razem, gdy widzę któregoś z moich znajomych płaczącego, albo smutnego to staram się go pocieszyć w jakiekolwiek sposób (nie jestem dobra w pocieszaniu, dlatego zazwyczaj kończy się to bardziej rozweselaniem niż pocieszeniem)
  • Odpowiedz
@merry_666 Taaaaa

Natury nie oszukasz-kobiety gardzą słabymi i ty też. Czy dziwi cie to że pies szczeka? No nie a natura kobiet jest taka ze dopóki są zasoby wygląd i pozycja u faceta wtedy jest przy nim kobieta.
  • Odpowiedz
@merry_666 Yea klasyk pt. "Zmień otoczenie" bylem juz I w patogimnazjum, bananowym liceum potem spróbowałem studiów teraz robota i baby są wszędzie bardzo podobne-takie jesteście kreatury jak mówi #blackpill
  • Odpowiedz
@scotieb: Yeah klasyk byłeś tu i tam i wszędzie było złe. Może to Ty masz coś w sobie, ze odpychasz ludzi? Albo wręcz to Twoje generalizowanie i szufladkowanie sprawia, ze Ciebie po prostu nikt nie lubi?
  • Odpowiedz