Wpis z mikrobloga

@HFL-przed-30: Zalezy co chcesz robic. Malediwy bywaja nudne dla chcacych aktywnie wypoczywac.

Jamajka mi sie tak srednio podobala, ale to bylo kilkanascie lat temu. Syf i tak sredni bezpiecznie.

Tajlandia spoko, ale jak tam z obostrzeniami?

Ja bym dorzucil Hawaje i Malezje ewentualnie Meksyk jesli jest taka mozliwosc
  • Odpowiedz
Zalezy co chcesz robic. Malediwy bywaja nudne dla chcacych aktywnie wypoczywac.


@bigger: To mnie odstrasza. Ja jadę jako świeży singiel i o ile zdarza mi się aktywnie wypoczywać, to bym chętnie poznał nowych ludzi, jak w hotelu oprócz mnie ma być 50 par, to słabo mi pasuje.

Tajlandia spoko, ale jak tam z obostrzeniami?


@bigger: Mam tydzień, daleko i sporo zabawy z nimi więc to tak w ostateczności
  • Odpowiedz
@HFL-przed-30: W 2019 bylismy ze stara na 2 tygodnie w USA i wydalismy na 2 osoby troche ponad 20k, nie szalejac oczywiscie ale nie odmawiajac sobei za duzo. To masz cene z autem i biletami.

Najlepsze wakacje ever.
W 2023 jedziemy jeszcze raz.

Za 15k to sobie w meksyku ogarniesz spokojnie na wypasie cos w aults-only
  • Odpowiedz
@bigger: Mam sztywny tydzień, gdzie mam po prostu tylko te kierunki jako możliwe loty.
Jeszcze do NY mogę nie z biura, ale z LOTu i w sumie fajna opcja, ale nie mam teraz humoru na coś takiego.
  • Odpowiedz
jak singiel :0 nie wróciłeś przpadkiem do ex? postowałeś kiedyś mnóstwo o tym że wracacie do siebie i takie tam a jednak nie poszło? F


@maxiek: Wróciliśmy do siebie, okazało się, że ja nie byłem taki zły, a ona taki święty i się znowu rozstaliśmy. Może znowu do siebie wrócimy, ale na razie życie jest skomplikowane, a ona się do mnie nie odzywa, a ja znowu cierpię psychicznie, piję alko
  • Odpowiedz