Wpis z mikrobloga

#forzahorizon5 Gram już kilka dni, czy tylko mnie wkurza brak uczucie progresu w grze? Zaczynamy z bardzo dobrymi samochodami, dostajemy prawie 500 aut gdzie kupowanie innych, to tylko kolekcja do garażu. Jeżdżę głównie dwoma trzema pojazdami. Czy tylko ja już nie czuję tego fenomenu? Ostatnia gra w jaka grałem,m to Horizon 1 na Xbox360. #gry #xbox #przemyslenia
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilesianBear: Co do gry na padzie, to Forza Horizon jest właśnie do takiego kontrolera stworzona, więc wszystko się da na nim ogarnąć. Biegi domyślnie zmienia się X i B. I rozumiem do czego zmierzasz, NFSy były mniej lub bardziej ale liniowe i prowadziły "za rękę". Ta seria to sandbox i z każdą kolejną częścią jest więcej wolności. Sam sobie musisz ustalić cele. Od tego jest np. zakładka wyróżnienia. Patrząc po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilesianBear: lewy bumper sprzęgło, X - niższy, B - wyższy bieg, czyli domyślne ustawienia. Zmiana biegów daje większą frajdę. Owszem, na początku jest trudno, ale potem to procentuje. Np. do driftów to must have.
  • Odpowiedz
@PieceOfShit: @jkbck: Zgodnie z poradą zmieniłem ustawienia ułatwień- bez wspomagania, zostawiłem tylko abs i automat+ poziom wrogów wybitny+ nie szaleję z tuningiem aut i gra stała się całkiem inna:) Dzięki za rady:) Czasami nawet jeżdżę seryjnymi autami- np Mercedesy AMG
  • Odpowiedz