Wpis z mikrobloga

@Wtr45809_0: @1Lupa: myśle ze sytuacja nie jest ciężka po prostu czas na zdrowa korektę i ogółem na krypto i na dobo jakby ktoś zrzucił jeszcze baga i wrócilibyśmy do tematu na poziomie tego co działo się tydzień temu byłoby idealnie, niestety nigdy nic nie wiadomo , jednak myśle ze zdrowa korekta zawsze jest spoko i jest lepsza niż pionowa ścisna do góry ¯_(ツ)_/¯
Ja tam w DogeBonka wierzę. Wszedłem wcześnie, spanikowałem przy 12mln, ale jak zobaczyłem, że odbija to wskoczyłem znowu. Teraz nie zamierzam tego za wcześnie sprzedać. Dogebonk z memicznej strony jest silny. Ma potencjał zająć miejsce obok Shiby i Dogecoina. Oczywiście przyjdą dla niego lepsze i gorsze czasy, ale nie zamierzam zrzucać torby poniżej 1mld kapitalizacji. Nie wiem czy to się stanie w przyszłym roku czy w tym czy za 2 lata, ale
@wolter_wait: póki co nie panikuje o spot. Trochę przykro bo straciłem połowę na futures =] Ale to przez własną głupotę. Mój mózg nie dopuszczał takich spadków, a miałem lewary na 8x. Wolałem zamknąć pozycję z 50% stratą niż ciągnąć to dalej. Szkoda.