Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę śmietanki polskich "artystów". Wielcy #!$%@? zbawiciele uciśnionych, ich narcyzm jest tak głęboki, że wobec jakichkolwiek wydarzeń politycznych czują się wywołani do tablicy by pouczać nas, durne pospólstwo jak mamy myśleć, samymi żyjąc w bańce zdala od konsekwencji tego, o co walczą. O co by nie chodziło, od aborcji po kryzys imigrancki, mogliby się po prostu #!$%@? zamknąć i przestać uteatralniać poważne tematy
#bialorus
  • 69
Ten problem nie dotyczy tylko artystów - to dotyczy wszystkich Polaków. Zamykamy się we własnych bańkach, uważamy, że jesteśmy lepsi, inni są gorsi, wszystko wiemy najlepiej, nie słuchamy się wzajemnie, nie okazujemy sobie szacunku, tworzymy głupie podziały, a później między sobą walczymy o rację.


@Talaith: To nie jest cecha Polaków tylko ludzi
@PanTrytytka: Ci ludzie są kompletnie odklejeni od rzeczywistości i wypowiadają się ochoczo na wszystkie tematy, które ich nie dotyczą i w których niczego nie muszą robić.
Ten problem nie dotyczy tylko artystów - to dotyczy wszystkich Polaków.


@Talaith: To dotyczy wszystkich współczesnych ludzi w każdym państwie rozwiniętym na tyle, że występuje w nim jakiekolwiek poczucie indywidualizmu. Tak już jesteśmy zbudowani i z Polską nie ma to nic wspólnego.
Ja wiem, że jak coś negatywnego to na pewno Polacy (to też tak a propos twoich naiwnych żali nad brakiem szacunku i bezmyślnością) ale bez przesady.
@Talaith: Ale faktem jest, ze niektóre kultury sa bardziej sprawiedliwe, wolne a tym samym lepsze od innych. Oni nie chcą przyjść z zamiarem dołączenia do lepszej kultury tylko aby zalozyc getto swojej u nas. A druga rzecz taka - oprócz misji humanitarnej jakie wg Ciebie dobro przyjdzie z przyjmowania ich? Poszerzenie puli genetycznej? Nie zapominaj o ich kulturze która przyzwala na gwałty na niewiernych. W katolibanie który nas otacza nie ma