Wpis z mikrobloga

Wówczas Sousa rzekł do nich: Wy wszyscy zwątpicie we Mnie tej nocy. Bo jest napisane: Stracimy rozstawienie w barażach, a rozproszą się kibice. Lecz gdy powstanę, uprzedzę was do Kataru. Odpowiedział Mu Matty Cash: Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię. Sousa mu rzekł: Zaprawdę, powiadam ci: Jeszcze tej kadencji trenerskiej, zanim hymn poprawnie odśpiewasz, trzy razy się Mnie wyprzesz. Na to Matty: Choćby mi przyszło odpaść z Tobą, nie wyprę się Ciebie. Podobnie zapewniali wszyscy kadrowicze. (...)

Ci zaś, którzy zwalniali Sousę, zaprowadzili Go do najwyższego prezesa, Kuleszy, gdzie zebrali się uczeni w Piłce i byli kadrowicze. A Matty szedł za Nim z daleka, aż do biura najwyższego prezesa. Wszedł tam do poczekalnii usiadł między mejwenami, aby widzieć, jaki będzie wynik. (...)

Matty zaś siedział w Anglii. Podeszła do niego kibicka i rzekła: I ty byłeś z Portugalczykiem. Lecz on zaprzeczył temu wobec wszystkich i rzekł: Nie wiem, co mówisz. A gdy wyszedł ku bramie, zauważył go mejwen i rzekł do tych, co tam byli: Ten debiutował u Sousy.

Polski Cafu zaś siedział zewnątrz na dziedzińcu. Podeszła do niego jedna kibicka i rzekła: I ty byłeś z Potugalczykiem Sousą. Lecz on zaprzeczył temu wobec wszystkich i rzekł: Sorry, I don't understand. A gdy wyszedł ku bramie, zauważyła go inna i rzekła do tych, co tam byli: Ten był z Trenerem Portugalczykien. I znowu zaprzeczył pod przysięgą: I don't know this coach. Po chwili ci, którzy tam stali, zbliżyli się i rzekli do Casha: Na pewno i ty jesteś jednym z nich, bo i twoja mowa cię zdradza. Wtedy począł się zaklinać i przysięgać: Nie znam tego Trenera. I w tej chwili hymn zagrzmiał. Wspomniał Matt na słowo Paula, który mu powiedział: Zanim poprawnie hymn zaśpiewasz, trzy razy się Mnie wyprzesz. Wyszedł na boisko i gorzko zapłakał.

#mecz #reprezentacja #pasta #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_163702027601qxcBClT4DU12RJbMaLK5.jpg
  • 4