Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: Jeśli już bierzecie się za androida to: Gdy wejdzie się w aplikację wykop i kliknie na stronę główną a nie ma się aktywnego połączenia z internetem to pojawia się cały czas komunikat wczytywanie, nawet jeżeli wyłączy się aplikację, lub włączy się połączenie z internetem. We wcześniejszej wersji aplikacji tak się nie działo(mówię o tej dwa wstecz). Druga sprawa: gdy się wchodzi na wykopową pokazywarkę z przeglądarki domyślnej w htc
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Symbiana już nie bierze się pod uwagę :( Jestem w mniejszości :(

Za to jestem, kulwa, altelnatywny :]

No nic. może następny tel będzie z adroidem ;)
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Powinniście zrobić update aplikacji na iOS. Co chwilę mam crashe, a na dodatek jak włączam to często na początku przez jakąś minutę nie mogę nic kliknąć dopóki nie wyświetli się spam, żeby ocenić aplikacje.
  • Odpowiedz
iOS. Co chwilę mam crashe, a na dodatek jak włączam to często na początku przez jakąś minutę nie mogę nic kliknąć dopóki nie wyświetli się spam, żeby ocenić aplikacje

Potwierdzam. App bardzo zgrabny, ale lubi się sam wyłączać bez powodu.
  • Odpowiedz
Nosz kurna za szybko pochwaliłam. Link się owszem otwiera, ale dlaczego nie w wykopdroidzie tylko w przeglądarce skoro kieruje do powiedzmy komentarza pod wykopem? :/
  • Odpowiedz
@erbas: w chwili obecnej nie sprawdzam gdzie prowadzi link - otwieram go po prostu, ale rzeczywiscie w przyszlosci mozna by rozpoznawac, ze link jest do wykopu i odpowiednio go obslugiwac.
  • Odpowiedz