Wpis z mikrobloga

Maly upadate powinien juz byc w markecie a w nim:

- poprawiona obsluga znalezisk

- poprawiona obsluga wpisow

- poprawione filtrowanie na moim wykopie

czyli niewiele :-) #wykopdroid
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysocki, @Farquart: Troszkę crashy faktycznie aplikacji się przytrafia - widzimy je w zestawieniu od Apple'a. Jak tylko będzie czas to pewnie wypuścimy jakąś poprawkę. Ale prawda jest też taka, że chcielibyśmy zrobić małą rewolucję w aplikacji, tworząc coś zupełnie nowego, lżejszego, bardziej w duchu Wykopu 3.0 i zgodnego też choćby z iPadem. Na to jednak potrzeba troszkę czasu, więc ciężko rzucać tutaj datami.
  • Odpowiedz
  • 0
@maciejkiner: to ja dodam od siebie taku maly blad. W niektorych wykopach (np. o pszczolach co zalozyly gniazdo) "dodano 5h temu" wyswietla mi sie w pionie, literka pod literka. Co do tego o czym pisal @tusk: wyzej, ten komunikat o wczytywaniu juz nie raz powodowal u mnie drgawki :p . Tel Desire S jakby to mialo znaczenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@maciejkiner: no dobra, dodaje kolejny problem, jak wysylalem poprzedni post wykopdroid sie wysypal, ale zle kliklem chyba i zgloszenie o bledzie chyba nie poszlo.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: U mnie to samo, w sumie nie wiem czy widziałeś moje poprzednie dwa posty, ale ja je tu widzę teraz, więc pewnie ty też (wcześniej nie widziałem)? Poza tym jeszcze aplikacja się mi wywaliła dwa razy jak wchodziłem chyba na profil, a raz tak, że dopiero restart telefonu pomógł, bo telefon stracił zasięg sieci :D !
  • Odpowiedz