Wpis z mikrobloga

Tak patrzę na ten #dunskitablet i uwierzyć nie mogę ile tu hejtu... Nie chcę nic mówić, ale według mnie największymi CEBULAKAMI są właśnie ci, którzy obrażają, wyśmiewają i podnoszą własne biedne ego przy pomocy prymitywnej szydery z.. no właśnie z kogo? Pokażcie ilu ludzi podało tam swoje prawdziwe dane, numery kart? Było chociaż dziesięciu? A nawet jakby to co z tego?

Zawsze mnie #!$%@? takie gadanie typu "śmieją się z tego i tego, a sami robia tak a tak"... Pokażcie konkretnie palcem kto się śmiał z baby z Radomia, z dzieci z FM, a potem sam zamówił tablet? Bo może się okazać, że nikt, a wy tylko tak sobie pieprzycie bo to takie zabawne - poziom podstawówki.

Normalny człowiek nawet, jak widzi kogoś kto wtopił kase na Amber Gold, garnkach od Kryszaka, PierGio, czy nawet 3zł na duńskim tablecie to może pomysleć sobie w duchu "co za frajer", "biedny naiwny", czy cokolwiek, ale tylko najgorszy małomiasteczkowy wsiowy polaczek cebulaczek z wąsem, jest na tyle prosty aby robić z tego życiową misję, pokazać jaki to taki ktoś inny, nie on, jest prymitywny i w ogólę dziad.. Samemu nie widząc jakim jest niedowartościowanym bucem, że musi się dowartościowywać kosztem innych.

Sam obserwowałem ten tag, bo bylem ciekawy co tam Colek pokaże, ale jak napisał szczegóły to sobie darowałem, za dużo fatygi, a zysk niepewny. Poobserwuję sobie ten tag jeszcze, żeby zobaczyc jak sprawa się skończy i czy ktokolwiek w ogólę coś dostanie.

Ale w przeciwieństwie do reszty wcale nie chce mi się śmiać z tych co te tablety sobie pozamawiali, czy tego próbowali, a właśnie z tych co to ich mieszają z błotem. Tak panie i panowie to od was #!$%@? najbardziej, nawet nie cebulą a zwykłymi burakami.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wolfik1024: No chyba nie. Ale widzę, nie zrozumiałeś przekazu, że są jeszcze ludzie na tym świecie dla których szydzenie z innych i dowartościowanie się ich kosztem jest zachowaniem godnym prostaka buraka na poziomie umysłowym dziecka i to takiego niewychowanego? Może kiedyś zrozumiesz, a jak nie to baw się dobrze kosztem innych.
  • Odpowiedz
@KilY: nie napisalem ani jednego komentarza na mirko nikomu, pod zadnym postem o tabletach. Zobaczylem ten wpis jak jechałem komunikacją miejską i od razu pomyslalem ze cos tu śmierci, ale zostawilem to dla siebie. Nie pouczaj mnie proszę, bo mówienie o ludziach, ktorzy myslą za siebie, bucami i niedowartościowanymi dziada to lekkie przegięcie. Przy okacji troche zluzuj bo prawienie morałów nie jest dobrą receptą za zycie
  • Odpowiedz
@Wolfik1024: No jak nie napisałeś, jak pod moim napisałeś taki niby zabawny co by plusy połapać? Nie prawię nikomu żadnych morałów, wyrażam swoje zdanie o zachowaniu pewnych ludzi, które uważam za prymitywne.

W żadnym miejscu nie nazwałem bucami ludzi, którzy myślą za siebie, a jedynie tych którzy w dziecinny sposób robią sobie #!$%@? niewiadomo z kogo. Bo cały czas leci szydera, ale jeszcze nikt nie wskazał osoby która to by
  • Odpowiedz
@KilY: Wyborny hejt na hejtujących. Teraz wejdę na wyższy poziom i zadedykuję ci ten fragment: "ale tylko najgorszy małomiasteczkowy wsiowy polaczek cebulaczek z wąsem, jest na tyle prosty aby robić z tego życiową misję, pokazać jaki to taki ktoś inny, nie on, jest prymitywny i w ogólę dziad.. Samemu nie widząc jakim jest niedowartościowanym bucem, że musi się dowartościowywać kosztem innych. . " Teraz twoja kolej i tak w nieskończoność
  • Odpowiedz