Wpis z mikrobloga

#hearthstone #grajzwykopem #ligahs

UWAGA! Ogłaszam, że rozpoczynają się rozgrywki w Hearthstone gdzie główną nagrodą będzie prestiż, sława


Zasady:

- podstawowy deck, nie każdy ma 60 poziom więc używanie własnych talii z graczami którzy dopiero kilka dni temu dostali klucze to lekkie przegięcie

- mecz i rewanż, za wygranie 2 meczy 3 pkt, za remis 1:1 1pkt, a za przegraną wiadomo 0 pkt. Jest jeszcze opcja zwykłego pucharowego grania ale wydaje mi się że mecz - rewanż bardziej będzie wszystkim odpowiadał. Tym bardziej, że potyczka trwa zazwyczaj 10 - 15 min.

- ligę wygra oczywiście ten kto zdobędzie po wszystkich meczach będzie miał najwięcej pkt.

Wpisujcie poniżej swoje battletagi, zrobię jakąś ładną tabelkę w excelu.

tag do ligi #ligahs

mój battletag

hapff#2585
  • 27
@filiprock: chyba nie rozumiesz. Wystarczy 10 poziom by mieć wszystkie podstawowe (bez żadnego "kryształka" w środku karty), powyżej tego poziomu odblokowuje się złote wersje tych kart, które się niczym nie różnią oprócz tego, że są złote. Karty z kryształkami w środku karty (common, rare, epic, legendary) zdobywa się z paczek (kupowanych bądź za golda bądź z areny) i nie są dostępne z wbijania poziomów.
@tockar: tak, nie kazdy ma czas by wbic 10 lvl i odblokowac podstawowe karty + z boosterkow mogly mu wypasc dobre karty ktore moze umiescic w talii. Kazdy ma miec rowne szanse, granie podstawowymi deckami "domyslnymi" jest najbardziej fair.
@tockar: wiem że wystarczy 10 poziom, o to mi właśnie chodzi. na 10 odblokowujesz podstawowy deck. ale żeby włożyć złotą kartę musisz stworzyć własną talię. poza tym możesz włożyć 4 takie same karty, dwie zwykłe i dwie złote co daje duża przewagę. więc pozostaje tylko podstawowy deck
@Vorland: owszem, wiele różnych kart, ale nie więcej niż dwie takie same.

@filiprock: Ja tylko uważam, że powinny być własne decki, także z kartami klasowymi dostępnymi do 10 poziomu. Mogą być same podstawowe, bez common, rare, epic, legendary. Ale te klasowe do 10 poziomu owszem, bo to żaden wysiłek je zdobyć. Złote podstawowe, jeśli ktoś ma, powinny być możliwe, bo nie dają żadnej przewagi.