Wpis z mikrobloga

Przyznaję, powinienem otrzymać order cebuli i zamówiłem #dunskitablet . W sensie zarejestrowałem się przez fejsa i wpisałem dane z karty w formularzu i pobrało mi hajsy z konta, ale nie dostałem na mail żadnego potwierdzenia, a po zatwierdzeniu transakcji wyskoczył mi błąd. Chyba akurat za dużo innych mi podobnych cebulaków próbowało tego samego. I teraz #kiciochpyta czy muszę coś anulować, czy nie?
  • 27
@diarrhoea: niestety :(

@courso: ale powiedzieć, że co, cofnijcie moje hajsy, bo jestem tępym #!$%@? i wpisuje dane karty na obcej stronie?

@-PPP-: ok, ok, ok, przyznaję się, jestem głupi, ale też nie potrzebuję dodatkowych potwierdzeń tej tezy, jest prawdziwa i tyle. Każdy kolejny post w tym temacie zostanie bezlitośnie usunięty
@Chamaeleo: jesli to jest karta gdzie masz srodki to byl ja zablokowal ( ktos ma dane to zabrania Ci wszystkich pieniedzy z niej)Jesli wirtualna to olalbym sprawe. Jestes wtedy w plecy tylko 3 zl i mozesz sie sam z siebie/i buludupcow smiac :)
@Chamaeleo: Za 14 dni ściągną Ci 349kr, wtedy dopiero może otrzymasz tablet (ale nie jest powiedziane że otrzymasz), i tak co miesiąc 349kr za dostęp do niczego :D