Wpis z mikrobloga

Czy ktoś bawił się w tematy kart z crypto.com? Wygląda to dość ciekawie tylko nie wiem jak w praktyce:
1. Płaci ktoś kartą w sklepach? W tym przypadku jest przewalutowanie z EUR (którym wcześniej zasilę kartę) na PLN bo w takiej by było płacone w sklepie - czy są tutaj jakieś koszty?
2. Czy po zamrożeniu CRO na 180 dni można w trakcie się z tego wycofać i wyjść z tematu?

te cashbacki wyglądają spoko, a i ta waluta CRO wydaje się umacniać, przy okazji można ją potem wymienić na inne krypto
#kryptowaluty
  • 7
@szymek920: 1)Doladowujesz karte w EUR i w tym wydajesz. Takze za kazda operacje placisz w EUR i masz przewalutowanie Kilka miesiecy porownywalem kursy Revolut, Curve i crypto.com i crypto.com mialo lepsze od Revoluta. Juz nie pamietam czy lepsze albo bardzo podobne do Curve.
2)nie mozna, dopiero po 180 dniach. Jak odstejkujesz to tracisz benefity.
3) Pamietam ze CRO jest po ogromnych wzrostach, moze to jest gorka a moze taniej nie bedzie
@WujekPapryk: Mozesz dac tez do DEFI walletu, tam jest chyba ok 12-15%, ale zeby wyplacic czekasz 28 dni. Jak lubisz ryzyko to jest tez https://vvs.finance/mines( przez apke cyrpto defi mozna tam wejsc) na sieci cronos. Na parze CRO/VVS obecnie dostajesz ok 8% dziennie. Narazie idze to w gore, bo jest to calkiem nowa farma i duzo ludzi wchodzi...ale kiedys pewnie wieloryb zzuci swoje tokeny....
@WujekPapryk: Jak przestaniesz stejkowac to nie dostaniesz juz darmowego netflixa itp. I twoj cashback spada. Co do oplat to sa nastepujace:
1. Zamkniecie konta 50 EUR ( chyba tego nie bylo wczesniej, bo bym pamietal)
2. Wymiana/upgrade karty - 50 EUR
3. Brak aktywnosci przez 12 mcy - 5 EUR
I najwazniejsze, jak wplacisz kase na konto karty ( kolejny krok po doladowniu konta crypto.com), to juz nie mozna z niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WujekPapryk: nie ma. Ale jest jakiś paragraf czy cos ze jak kasujesz konto lub nie używasz karty przez rok lub dwa to coś od ciebie chcą ale jak to wyegzekwuja to nie wiem. Ja mam, korzystam, nawet kiedyś zarabiałem na cashbacku obracając jedna kwota, ale potem się skończyło. Dostaje zwrot za Spotify i Netflix, zainwestowałem jakiś 3,5-4k zł w zakup 10k cro, które teraz jest warte koło 20k zł, jeśli dojdzie