Wpis z mikrobloga

@DorianJS: No stary nie miałem akurat na myśli tego milionera bo to oczywiste że każdy by już pogonił większość lub całość XD mówię o mniejszych kwotach jakie większość na tym już ma
@DorianJS: tak, bo gdy sprzedajesz wszystko na raz to kurs spada i w efekcie nie sprzedajesz wszystkiego po cenie po jakiej zacząłeś sprzedawać, wiec tracisz, a żeby nie tracić bezpieczniej jest sprzedawać tylko to co rynek jest w stanie wchłonąć za cenę jakiej oczekujesz
@MilionoweMultikonto: To samo mi pisal ktos zaraz przed tym jak typ skashowal na raz 700k ( ͡° ͜ʖ ͡°) To co piszesz jest oczywiscie logiczne, ale zapominasz o jednym, ze nic nie wiesz o tych ludziach z top 50. Nie wiesz jaka jest ich sytuacja materialna, psychiczna i zakladasz ze kazdy bedzie dzialal logicznie i racjonlanie.
@DorianJS @MilionoweMultikonto Ten chłop co spuścił jednym strzałem 700k to był jakiś retard, który "znalazł" DOBO w portfelu. Patrzyłem na jego wallet, kupił w maju za grosze (czyli nie wieloryb) i sobie zapomniał. Dopiero jak kwota DOBO zaczęła być nabijana w BSCscanie, pewnie wszedł i się zesrał i sprzedał jednym strzałem. Nikt kto siedzi na grupce od początku października by tak nie zrobił bo widać jaki DOBO ma potencjał w memach.