Wpis z mikrobloga

@sniegi: własnie nie, chodzi o to, że przy innych sportach czułem większą rzeźkość i jakby dużo większe możliwości. Tutaj pobiegne te 20km. A dziś niecałe 7 i sie zmachałem, a wcale dużej prędkości nie miałem.
@Hiera: czyli masz w nogach w ramach treningu minimum 50-60 km :) Imho wybieganie 17-18 kilometrów w sytuacji gdy biegasz raz dwa razy w tygodniu, to za dużo. Spróbuj biegac troche częściej, ale na krótszy dystans. I tak jak ci pisał @sebiush, regeneracja to podstawa bo ruszasz sie całkiem sporo. Kup BCAA, mi pomogło w kwesti regeneracji.
@Kelemele: BCAA to aminokwasy które normalnie przyjmujesz w pokarmie. Przyspieszają regeneracje organizmu po treningu, generalnie sprowadza się to do tego ze mięsnie mniej bolą. O szczegółowe informacje pytaj wujka google i forum SFD.
@Hiera: ja jestem laik, ale ostatnio 12 dni nie biegałem i jak wyszedłem biegać to pobiłem swój całkiem dobry rekordzik. a teraz w tym tygodniu wczoraj poszedłem już trzeci raz, i biegło mi się okropnie, ale chcialem zrobić pierwszy raz 10 i się udało neistety w tempie słabym