Wpis z mikrobloga

Mirek @pepe_chad dodał mnie na #czarnolisto ~13 sekund po tym jak napisałem ten komentarz do jego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/61727649/codzienna-beka-z-kredyciarzy-nieruchomosci-kredyth/

Więc nie zdążyłem ci odpowiedzieć, zrobię to tutaj.

a na co stać kredyciarza? ( ͡º ͜ʖ͡º)


Stać go na kredyt. Już tłumaczę. Kupujesz nieruchomość, za milion, musisz mieć minimum 200k wkładu własnego i drugie tyle na wykończenie, a jak chcesz być klientem premium z niższym oprocentowaniem to i minimum 400k. Do tego duża zdolność kredytowa, czytaj wysokie miesięczne dochody, stabilna branża albo bardzo dobrze prześwietlona bez bank, prywatna firma. Brak obciążeń finansowych, dzieci, albo jeżeli dzieci są to jeszcze wyższe wynagrodzenie i tak dalej i tak dalej. Jest to poza zasięgiem większości szyderców z tego portalu, dlatego to tak bardzo boli niektórych ¯\_(ツ)_/¯
Więc sugerowanie, że kredyciarze to biedaki, to raczej mało śmieszna uszczypliwość.

Druga sprawa, chyba pierwszy raz zostałem dodany na #czarnolisto za komentarz i teraz rozumiem. Często można tu zauważyć wpisy, które w komentarzach ewidentnie są jednostronne i można odnieść wrażenie, że wszyscy tak uważają, taki jest trend. A jak jest na prawdę? Wrzuca się wpis, dodaje na #czarnolisto wszystkich z innym poglądem i już można się brandzlować między sobą XDD Wykop to nie barometr.

#nieruchomosci
  • 3
Więc sugerowanie, że kredyciarze to biedaki, to raczej mało śmieszna uszczypliwość.


@H_266: ale przecież to w gruncie rzeczy prawda. Czyjeś pieniądze pożyczasz kiedy nie masz swoich. To właściwie kłótnia biedaków z totalnymi biedakami :P