Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie przed Black Friday. Monitoruję ceny, spokojnie, nie dam się w #!$%@? zrobić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czy warto dopłacać do X względem S? Interesuje mnie opcja z dwoma padami i będę chciał kupić Game Pass Na około 17-19 miesięcy [207 vs 245zl]

Całe życie PlayStation. To będzie mój pierwszy Xbox. Niestety, polityka cenowa Sony i ich podejście do abonamentu, spowodowało mój stanowczy sprzeciw. Na PS4 ograłem prawie wszystko, co chciałem. Chce kupić na raty 0% w celu ochrony przed inflacją, oraz jestem już w takim wieku, że są ważniejsze wydatki.

Mam TV obsługujący 4K. Pytanie, czy taki zestaw X z dwoma padami zejdzie do okolicy 2500zl? Chyba raczej nie... Tym bardziej, że dostępność jest slaba.

Obecnie S z dwoma padami najtaniej chyba 1428zl w Euro.

Czy X jest z PC cross?

Co jest podejściem rozsądniejszym?

#xbox #xboxseriesx #xboxseries #xboxgamepass #konsole #gry
  • 17
Czy warto dopłacać do X względem S?


Jak tylko możesz to jest to bym powiedział obowiązek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pytanie, czy taki zestaw X z dwoma padami zejdzie do okolicy 2500zl?


Oby bo sam poluje, ostatnio był z jakąś gierką za 20zł w neonet za 2500zł ale dostawa do 21 dni a zaraz blakfrajdej

Obecnie S z dwoma padami najtaniej chyba 1428zl w Euro.


Oblukaj wszystkie Auchany
@Zielony34: Od początku byłem nastawiony na X, potem przez myśl mi przeszło S, ale finalnie tydzień temu w piątek kupiłem X golasa w MM za cenę regularną i jestem bardzo zadowolony! Pomyśl ile gierek kupisz na płytce (bo Game Pass to nie wszystko!), przejdziesz i po chwili sprzedasz. Na S tego nie zrobisz ponieważ nie ma napędu, więc gry tylko i wyłącznie ze sklepu M$ za horendalne sumy ( ͡°
drogo ten zestaw za xbox series s. Kupiłem taki w auchan z półki za 1345 bez promocji.


@annotate: 1428zł z dwoma padami w zestawie? Nieźle...

Oblukaj wszystkie Auchany w okolicy, koleś na pepperze chwalił sie że dorwał Series S za 949zł a pada to poluj na pepperze idzie za mniej niż dwie stówy ogarnąć


@fluorek: Obczaiłem i Auchan i B1 [Taki mały Auchan] i wszędzie zmowa - 1349zł, tak, jak
@annotate: Właśnie na Pepper widziałem, za ile dorwałeś w Auchan. Solidna okazja. Szkoda, że poszło, bo za gotówkę bym łykał.

Póki co, w MM wychodzi najtaniej, bo 2720 z dwoma padami zestaw. Czekam na BF.
Brak napędu w S mi nie przeszkadza w niczym, bo i tak mam zamiar kupić długofalowo Game Pass.


@Zielony34: sprawdź czy gierki w game passie ci pasują bo potem nie ma odwrotu, albo płacisz 300zł za gre albo jej nie masz, no chyba ze na argentyne/brazylie ale to też płacisz ze 100zł a i tak sprzedać tego nie możesz a co do ps4 to myśle że jak zaznasz 60fps w każej
Póki co, w MM wychodzi najtaniej, bo 2720 z dwoma padami zestaw. Czekam na BF.


@Zielony34: chciałem to brać to mi powiedzieli że błąd systemu i nie mają tych konsol ale nie ma nad czym płakać bo to żadna okazja, dalej ździerają 250zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fluorek: właśnie PS4 pozostaje na wypadek gry na płycie, jak wyżej pisałem. FPS 30 mnie nie przeraża.

Błąd systemu? Terefere... Ktoś im chyba jeszcze nie zrobił koło dupy przez UOKiK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zielony34: Różnica w cenie jest spora, ale moim zdaniem zdecydowanie warto dopłacić do Series X. Już teraz różnice w jakości i/lub wydajności pomiędzy grami na S i X bywają duże, a "problem" się tylko pogłębi w kolejnych latach dla gier wydawanych tylko na nową generację (Series S stanie się wtedy najsłabszą konsolą dla tytułów multiplatformowych). Nie trzeba mieć obsesji na punkcie grafiki żeby zauważyć jak dużo można zyskać na zakupie mocniejszej
1345 za xss i dwa pady, na półce w auchan. A były lepsze promki, np. 1100 z jednym padem.


@annotate: To ta promka 1345 z dwoma padami, to żadna promka, bo 245zł kosztuje pad osobno. Natomiast opcja za 1100 to na prawdę sztos.

@redemptor Mam tego świadomość, że różnice będą się pogłębiały. Natomiast nie mam już tyle czasu, co kiedyś na grę i nie ukrywam, że 2000zł + za gołe urządzenie,
@Zielony34: Ano jeśli masz bardzo mało czasu na granie to zmienia mocno sprawę. Zastanawiłbym się jednak na długą subskrypcją Game Passa, Microsoft w dalszym ciągu średnio raz na kilka miesięcy daje promocyjne ceny abonamentu i można się na coś załapać.
Piłeś jak to pisałeś? :)


@annotate: A ty trzeźwy byłeś, jak czytałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ano jeśli masz bardzo mało czasu na granie to zmienia mocno sprawę


@redemptor: Dodatkowo u mnie konsola w okresie letnim praktycznie się kurzy i odpalana jest max raz na miesiąc. Jak jest ładna pogoda, to wolę po pracy na motorze polatać, albo wyjechać gdzieś z psem.

Zastanawiłbym się jednak na