Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: mam fleszbeki do wykopu przed wyborem PiSu. Oczywiście ogromna radość jak ten wredny Bronek przegrał też była ogromna xD
No nic. A ostrzegałem na starym koncie, że będzie katotaliban podszyty pseudopatriotyzmem. Dostałem wtedy rzeszę minusów i kazali #!$%@?ć - posłuchałem, #!$%@?łem, ale jak zwykle się nie myliłem.

Przyjdą wybory, będzie PiSowiec vs niePiSowiec do wyboru to wyklopki będą popierać PiSowca, bo "PAMIETACIE JAK GRANIC BRONILI??????" i takie PiSowskie wazony jak
niochland - @JanuszzRivii: mam fleszbeki do wykopu przed wyborem PiSu. Oczywiście ogr...

źródło: comment_1636911094cSXpxXo5eoCuV3uXWuxaRv.jpg

Pobierz
@niochland: z nim to wygrać było nietrudno, ciężko zaufać pseudoelicie z tvn z ich wydumanymi problemami rasizmu i lgbt, jak się pożyje w Polsce trochę to się nie da człowiek na to nabrać
@Janusz_z_Rivii: To samo było jak trzepali konia na wykopie o ISIS i tych płynących łodziach że nas zaleją muzułmanie a w tym czasie Czeczeni po 20 lat siedzieli na dupie pod Olsztynem i w Warszawie. I nikt do Pierdziszewa Środkowoeuropejskiego nie przyjechał. Tak samo będzie teraz PiSowcy natrzepią fejmu a potem im UE każde wpuścić najbardziej zawziętych co zostaną na granicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)