Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak uniknąć US przy wypłacie btc?

Do tej pory było łatwo, limit w bitomacie do 60tys zł. Teraz, żeby się nie weryfikować limit to ok. 4500zł.

Do bitomatu mam sporo drogi, czy mogę w ciągu jednego dnia wypłacić pięć razy po cztery tysiące? (Z różnych adresów)? Nie uśmiecha mi się jeździć często po marne parę tysi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lub jakie inne opcje? Karta z crypto.com to dobry pomysł? Ktoś wspominał, że można raz na dobę w bankomacie wypłacić ok. 1200zł i tu chyba US nie #!$%@? się, jeśli w miesiącu zrobię 10 takich wypłat?

Czekam na Wasze rady i opinie.

#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61912fc36d062d000ad427c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 20
https://trade.kanga.exchange/auth/register/?refToken=3AaQzSXajCQK
Ja wpłacam i wypłacam w kantorze, można też założyć kartę i wtedy w bankomacie. Z tym, że karta nie jest bezpośrednio od Kangi tylko kooperanta ( Karta Kanga by ZEN). Nie wchodziłem w temat szczegółowo. Wszystko oczywiście bez KYC, ale prowizje są dość wysokie. Można negocjować, na starcie chcą chyba 4 % - 1% zawsze bierze Kanga a 3 % życzy sobie właściciel kantoru. Z mojego doświadczenia wiem, że idzie
OP: @LukaszBONQ
Kanga mi pasuje. Próbowałeś wypłaty w bankomacie? Wg ich strony muszę tylko założyć u nich konto, skontaktować się w celu zrealizowania takiej wypłaty, po przesłaniu coinów dostanę kod blik. Techniczni mogę tak robić co kilka dni, zgadza się?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Chyba nie miałeś nigdy takiej kasy, co?


@GotovinaAnte: Miewałem większe.

Płacisz za wczasy (Dominikana dla 4os rodziny ok. 30tys), samochód w jakiejś ciekawej opcji finansowania (4x25%) itp, itd.


@GotovinaAnte: xD

Jeżeli na Dominikane pojachałby Janusz Kowalski z minimalną pensją a wracając kupiłby w salonie nówkę samochód to urząd skarbowy zainteresowałby się najpóźniej przy rejestracji fury i grzecznie zapytał skąd pieniądze są.
@GotovinaAnte: Szczęśliwie nie skarbowy.

Ale ok, skoro jestes tak sprytny że chcesz uprać kasękupując na piorącego samochód (xD) to powiedz mi - co się dzieje, kiedy US znajdzie nasz dochód, a my nie będziemy mogli mu udowodnic sked ten hajs jest, hm?