Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak łatwo laski mogą się pomylić co do drugiej osoby. Startowałem do wielu dziewczyny z uczelni bez sukcesów. Zawsze oceniały chyba mój status rodzinny bo nie przelewało się w domu a ja żeby jakoś pomóc rodzicom pracowałem w Tesco na kasie. Często miałem docinki typu podaj kod na ziemniaki.

Wiele koleżanek mnie tam widziało i może z tego powodu nie byłem w centrum zainteresowania. Nagle zmieniło się wszystko po skończeniu studiów gdzie dostałem pracę w której się odnalazłem i pracuje do dziś. Jako jeden z nielicznych z mojej grupy studenckiej kupiłem mieszkanie 100m2 w fajnej dzielnicy dobre auto i żyje na dosyć wysokim poziomie. Nikt mi nic nie dał sam teraz pomagam rodzicom. Miesiąc temu mieliśmy spotkanie po latach grupy studenckiej gdzie było wiele koleżanek do który startowałem i dostawałem kosza. Ku mojemu zdziwieniu co chwilę się jakaś odzywa na FB co tam u mnie, może kawa itd.
Czy to dlatego że moj status się zmienił czy co?
Moja twarz wygląda dalej tak jak na studiach.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619108ab6d062d000ad423f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam nadzieję, że masz godność osobistą i nie dasz szansy żadnej lasce 30+, która odrzuciła cię gdy miała 20-25. Ha Tfu na takie, lepiej do końca życia walić konia niż brać takie 30+, które nagle się obudziły

@Roskosmos007:

Generalnie ludzie łącza się w pary będąc na podobnych poziomach życia


??? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak, wcale biedne baby po studiach zarabiające 3000 na kasie nie wiążą się z programistami 15k