Wpis z mikrobloga

  • 1660
Wam już sufit na łeb spadł? xD

Odnośnie, poniższego wpisu, mieszkałem 6 miesięcy we Włoszech oraz moja obecna współpracownica mieszkała 8 miesięcy w Szwecji i oboje wspominamy te kraje jako piękne a według was w Niemczech imigranci gwałcą kobiety w biały dzień na ulicach? 80 mln naród i 4 gospodarka świata i według was w pl się lepiej żyje? O chui, nic smieszniejszgo na wykopie nie przeczytam już dziś.

https://www.wykop.pl/wpis/61721205
#bekazprawakow
#bialorus
#uchodzcy
sipcabej - Wam już sufit na łeb spadł? xD 

Odnośnie, poniższego wpisu, mieszkałem 6 ...

źródło: comment_1636887719lRkcNRhjpy0TaM62Qh7W3S.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • 64
@rivers666 to jak w alabamie w 1950 zabronione było posyłanie dzieci czarnoskórych do szkół a za 20 lat śmiano się z takiego człowieka ze debil nie wykształcony
  • Odpowiedz
@sipcabej: No i te kolejki Amerykanów po polska wizę, tłumy patologicznych Szwabów, zbierających szparagi u Janusza i skupujący wraki polonezów, żeby sprzedać u siebie jako bezwypadkowe.
Tak tak, jesteśmy światowa potęga wolna od imigrantów i tak dalej...

  • Odpowiedz
@sipcabej: w tamtym wątku skomentowałem to i tutaj dopiszę

Mieszkałem 10 miesięcy na Cyprze, gdzie żyli ludzie chyba z całego świata (najwięcej rusków i greków poza cypryjczykami), byli ciapaci, byli czarni i ani razu nie poczułem się zagrożony, a wręcz czułem się tam pewniej chodząc samemu w nocy niż w Polsce.

Natomiast jeśli chodzi o opowieści moich znajomych koleżanek które gdzieś tam rozsiało po zachodniej Europie, to bywa różnie i o
  • Odpowiedz
niektórzy tutaj są odklejeni od rzeczywistości że aż strach, wystarczy dać jakies nagranie jakies pogłoski i ci debile myslą że jak tylko wyjdziesz na ulice to cie z nożami stado ciapatych gania i wgl, to jest tak debilne ze aż tragiczne


@Frygus96: i ci sami ludzie się dziwią jak w dobie internetu ahmedy masowo wierzą, że ich na granicy UE z otwartymi rękoma przyjmą xD
  • Odpowiedz
@sipcabej: A ja wyjechałem poza swój powiat i powiem Tobie ze w dupie byłeś i gowno widziałeś. Wspominane kraje nie są bezpiecznie i nie nadają się do życia dla cywilizowanych ludzi.
  • Odpowiedz
@sipcabej: ALE SĄ W SZWECJI STREFY! ( ͡° ͜ʖ ͡°) kurde, sprawdziłem taka strefę. I okazało się, że jest to osiedle, na którym mieszkają emigranci, widać różnorodność kulturową ale i dominację jednego z kolorów skóry. No i tyle. Ludzie trochę mniej wykształceni i bardziej prości, ale to wszystko. Coś jak gorsze dzielnice w Polsce. A co z niewjeżdżaniem służb i atakami na funkcjonariuszy? A tak samo jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@sipcabej: Klasyk. Opinie o Niemczech, Szwecji i z Francji wystawiane przez osoby które nigdy tam nie były. Naoglądali się prawicowych memów i portali, więc są przekonani że Niemcy upadają przez ciapatych. A na dodatek są przekonani, że oni są lepiej wykształceni, obeznani i poinformowani i czują się lepsi od motłochu, który ogląda TV i ślepo wierzy wiadomościom telewizyjnym.

Podobnie, Amerykanie naogladali się "reportaży" Fox News o no-go zones w europejskich miastach
  • Odpowiedz
@sipcabej: Ja #!$%@?ę, też kisnąłem z tego komentarza, ale jeżeli taki jest stan świadomości młodego polskiego prawaka ad 2021 (a biorąc pod uwagę ilość plusów taki jest), to należy nad tym raczej zapłakać. Niekończąca się sztafeta ciemnoty.
  • Odpowiedz
@sipcabej: tutaj minutę przed tym jak ze swoją dziewczyna okradli hotel w którym ówcześnie pracowałem. Ukradzione Ok 600 funtów. Gość stał przed budynkiem i filowal przez okno czy nikt nie widzi. Nie zliczę sytuacji kiedy wzywaliśmy policję bo jemu podobni brali na hotel nieletnie półprzytomne dziewczyny z ulicy albo wynajmowali pokoje w centrum miasta jako bazę do sprzedaży narkotyków. Moja narzeczona raz była bardzo namolnie zaczepiana w autobusie przez grupkę śniadych
khamillez - @sipcabej: tutaj minutę przed tym jak ze swoją dziewczyna okradli hotel w...

źródło: comment_1636896547R8ZcL4hseVRJX5ifQCwuFA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz