Wpis z mikrobloga

yo, ostatnio zaczalem zbierac blue raye. ogladam je na starym ps3, ktorego glosnosc zaczela mi przeszkadzac. Moj pc jest podlaczony do telewizora, pod ktorym sa rowniez do niego poldlaczone glosniki, wiec pomyslalem ze moze kupie odtwarzacz blue ray do peceta i zaczne ogladac w ten sposob.

ma ktos jakies doswiadczenie w temacie? chodzi mi o znalezienie naprawde cichego napedu blue ray do mojego komputera.

z gory dzieki !

#filmy #pcmasterrace #pytanie #kinodomowe
  • 3
@brudnaszklanka: odtwarzacze stacjonarne blu-ray są zazwyczaj ciche. Taki normalny kupisz już za 100,- jak dobrze poszukasz. Czy to będzie LG, Panasonic, Sony raczej bez znaczenia większego.
Gdybyś chciał odtwarzacz BD w formacie 4K to niestety ale szykuj się na spory wydatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brudnaszklanka: wiatrak w zadbanym PS3 w trybie odtwarzania filmów, a nawet YouTube powinien pracować na minimalnych obrotach, więc jeżeli sama konsola pracuje głośniej to warto ją otworzyć i wyczyścić

Chyba że chodzi o sama pracę napędu? To fakt, irytująco głośne są szczególnie sueprslim . Faty były pod tym względem najlepsze ze względu na logikę schowana w obudowie.